Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Régebben elég nagy ribanc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régebben elég nagy ribanc voltam, lehet még valaha normális kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Iszonyú bűntudatom van a múltam miatt, nem tudok továbblépni. Bulikban, részegen nagyon sok emberrel "kavartam". Nem tudom elképzelni, hogy a régi dolgaim tudatában bárki is összejönne velem, nőként tudna tekinteni rám..
2013. máj. 5. 00:10
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
69%
Arra nem gondoltok,hogy az ilyen ,,lányok''hány pasit bánthattak meg,akik szenvedtek miatta,vagy fordítva?
2013. máj. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 Egyirányú alagút ***** válasza:
100%

Lehet, miért ne lehetne?


De ne hazudj, mert azzal nem oldasz meg semmit. Viszont ha őszintén elmondod a srácnak, hogy "igen, ez volt", akkor neki azt kell meglátni, hogy mekkora bátorság kellett ahhoz, hogy a szemébe mond, és megbízz benne, és nem azt, hogy milyen voltál.

2013. máj. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
2%
Most komolyan pátyolgatni kéne egy lotyó lelkét?Minek?Csak ő tehet arról,hogy ha le nézik...
2013. máj. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 Balanus_concavus ***** válasza:
100%

Van egy mondás, hogy "k.rvából lesz a jó feleség". De ne vedd magadra, lépj tovább, nem a múlton kell rágódni, hanem a jelenben élni. Ha megváltoztál biztos fogsz normális kapcsolatot találni, én rengeteg olyan lányt ismerek akik 17-18 éves korukig nagy ribik voltak (olyat is akiről még anno videó is készült) és látom rajtuk ,hogy megváltoztak, évek óta rendes barátjuk van.


Engem őszintén vonzanak is az ilyen lányok, életem eddigi legnagyobb szerelme pont egy hasonló leányzó volt. Van abban valami igazság, hogy a férfiaknak nem a leguncsibb normális csajok kellenek, hanem valami izgalmasabb. Ezzel nem azt mondom, hogy folytasd ezt az általad "r.bancnak" nevezett életformát, de nem is kell folyamatosan ostoroznod magad a múlt miatt.


Na amit most itt magyaráztam, azt Ady mester f.szán összefoglalta:

[link]


Biztos te is fogsz olyan férfit találni, aki így gondolkozik, tanúsíthatom, hogy létezik ilyen.

2013. máj. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
Kérdező mennyi ideje élsz szexuális életet és mennyi partnered volt?
2013. máj. 5. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
60%
Gyere külföldre.Itt nem ismer senki :D Leszel a csajom?
2013. máj. 5. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
Mért kéne elmondani?...
2013. máj. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:

miért kéne bárkinek elmondanod? ha megkérdezik mond,hogy sok rossz emlkem van és nem szeretnél beszélni rólla.

ha nekem ezt mondaná a barátnőm,akkor elfogadnám és nem kérdezősködnék tóvább.

2013. máj. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
Költözz el. Új környezet, új emberek, új élet. Mindenre megoldás. :)
2013. máj. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el Paulo Coelho 11 perc című könyvét, lehet hogy baromságnak tartja sok ember stb. de szerintem megnyugtat majd ;)
2013. máj. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!