Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogyha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogyha egy lány szexet akar akkor akár 5perc alatt kap még egy pasi hónapokig is szenved? L

Figyelt kérdés
szóval én most is ráirhatnék vagy 5pasira Fb.n vagy többre akik 1perc alatt benne lennének egy menetbe.. de van egy pasi akivel kavarok és lehet ha nem kavarnánk már vagy 1honapja nem d.gott volna meg senkit..de főleg sok olyan 20feletti v akár 30 éves pasi van aki már nemtom mióta nem szexelt de persze tini pasi is(nemtom nekem emondják vhogy mindenki beszél vlm a szexről:D) ezt azért nem értem mert tulajdonképpen sok r.ibi van:)17L
2013. máj. 5. 01:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Azért van, mert az átlagos vagy ronda pasik nagy része nem teheti meg, hogy válogat és ha felajánlja valaki, emiatt egyből teperne kúrni. A csajok, meg mivel sokan szépek, de még az átlagosak is, egy csettintéssel elérhetnek bármit. Mert mindig több a f@sszal rendelkező, mint a puncis. Ilyenkor van az, hogy bárcsak nőnek születtem volna :)
2013. máj. 5. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Csak a különlegesn helyes meg pénzes fiúkák dughatnák össze-vissza bármikor jó csajokkal. Azért a legtöbb fiúna, ahogy nekem is még a csúnya lányok sem akarják széttenni. Pont lány tesóm mondta a napokban, hoyg de jó már neki, hogy lányként bárkit megkaphat. Na én meg fiúként szinte senkit sem kaphatok meg. Ez a különbség.
2013. máj. 5. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
azért nem egyeznek nagyon a vélemények:D én pont azon csodálkoztam h hát egy igen duci lányról van szó,arcra sem olyan szép (nem rosszbol írom meg nemis akar lefogyni) és csomo pasit lesz.pott mar mer lefeküdt jopárrral.. lehet ezt teszi önbizalomhiány ellen nemtudom de volt a pasik közt elég helyes is mondjuk az megmondta neki h 1szex semmi több
2013. máj. 5. 01:31
 14/20 anonim ***** válasza:
vagy azért voltak vele, mert kiváncsiságból ki akarták próbálni egy ilyen alkatú lánnyal(ez az általad helyesnek tartottakra vonatkozik), vagy nem jutott nekik más
2013. máj. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ha egy csaj azt mondja egy férfinak hogy szexelni akar akkor akkor a férfi biztos benne van , de ha a férfi a nőnek akkor az szinte biztos hogy elutasítja. :)
2013. máj. 5. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Balanus_concavus ***** válasza:
Mert a p.na privilégium.
2013. máj. 5. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek #4es kommentelővel.
2013. máj. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

#13


"én pont azon csodálkoztam h hát egy igen duci lányról van szó,arcra sem olyan szép (nem rosszbol írom meg nemis akar lefogyni) és csomo pasit lesz.pott mar mer lefeküdt jopárrral."


Ez is az én állításomat igazolja.Ezért írtam hogy a nők iszonyatosan válogatósak.A férfiak nagy része összejön bárkivel,a nőkről ez nem mondható el,a legtöbbjük csak a tökéletes külsejű férfiakkal jönnek össze.van egy kis szépséghibád?Akkor sajnos felőlük akaszthatod fel magad.Szerencsére nem az összes nő ilyen,de egyre több felszínes nő lesz :/ Szeritnem rossz bolygóra születtek,a férfiakhoz eredetileg egy szintúgy nem válogatós faj passzolna,nem a nők

2013. máj. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom, jó kérdés. Talán azért, mert sok férfi túlságosan is sokat megengedett a nőknek. Ha minden férfi összefogna és ellentmondana a nőknek, nem pedig pincsikutyaként loholna utánuk, hamar megváltozna a helyzet.
2013. júl. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen jómagad is egy ribi vagy :)
2014. febr. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!