Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Alkalmatlan lennék a monogámiára?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmatlan lennék a monogámiára?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom mi van velem. 8 éve vagyok házas, és ez idő alatt már a második férfi jön az életemben, aki megmozgat bennem valamit. Vonzódok hozzá, érzések ébrednek bennem iránta, és mindez úgy, hogy férjnél vagyok. Nem csak pár hetes fellángolások ezek, a legutóbbi már 2 éve tart és egyszerűen nem tudom mit tehetnék, hogy elmúljon. Sosem csaltam meg a férjem, ezek csak plátói "szerelmek".

Az elsőnél "könnyű" dolgom volt, mert messze lakott, nem láttam napi szinten, de a mostanival nagyon sokat találkozok, amit nem tudok megakadályozni.

Én mindig családra, férjre, gyerekre vágytam, akikkel boldogan élhetek, és azt hittem, hogy meg is találtam a nekem való párt, akivel gyereket vállaltunk. De most alapjaiban rendült meg saját magamban a bizalmam, hogy talán én nem is vagyok alkalmas erre az egészre?

Akkor viszont tönkretettem két másik ember életét is azzal, hogy még önmagammal sem vagyok tisztában, hiszen már van egy férjem és egy gyerekem...


2013. máj. 7. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Aha. Az ember alapból nem monogám, csak elfogadjuk, hogy így fogunk élni. Hát, te házasodtál meg, nem én..... Akkor tartsd magad hozzá, vagy bontsd fel.
2013. máj. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerinted van olyan ember aki ezt benyeli neked? ezt a szöveget?
2013. máj. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ugyan mi a bajod vele?
2013. máj. 7. 13:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Az ember alapvetően nem monogám, ezt az évszázadok során a társadalmi elvárás hozta magával, illetve az, hogy az öröklés útja tisztázott legyen. Ösztön szinten még mindig nagyon sok minden munkálkodik bennünk, tudat alatt. Emiatt egyáltalán ne ostorozd magad. 8 év hosszú idő, természetes, hogy más is megfordul a fejedben. Neked kell eldöntened, hogy hagyod-e ezeket az érzéseket feltörni, vagy továbbra is elnyomod őket magadban.
2013. máj. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha hagyom ezeket az érzéseket eluralkodni magamon, akkor nem-e arról fog szólni a hátralévő életem, hogy 4-5 évente új férfiba bolondulok bele? Mert jelen esetben ez a helyzet. Milyen jövőkép ez? Nincs benne egy biztos pont, kiszámíthatóság.
2013. máj. 7. 13:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Nézd, megválaszoltad önmagadnak. Ha a férjed és a család mellett döntesz, kénytelen leszel elnyomni ezeket a dolgokat.
2013. máj. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát ez ellen nem sok mindent tehetsz.sajnos ilyennek születtünk.énis evvel a problémával küzdök,de hála az égnek,az életvitelem miatt keveset vagyok nök között.én elnyomom magamban az érzést,hogy ugyis kiszeretnék belöle,és cak szállnék virágrol,virágra.ezzel vigasztalom magam.meg szeretem a gyerekeimet,ök is kárpotolnak.
2013. máj. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!