Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vágyom ennyire a szerele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vágyom ennyire a szerelemre? 15/L

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy nagyon szeretnék egy olyan pasit akivel tényleg szerelmesek vagyunk egymásba, de nem tudom hogyan találhatnám meg és ez teljesen megőrjít.Mit gondoltok?
2013. máj. 8. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Hormonok. Hiszen kamasz vagy.
2013. máj. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Mert az ember társas lény. Ez természetes. Csak nem szabad az egész életet erre feltenni, sokat lehet vele bukni :) Sok siker.
2013. máj. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyenlőre foglalkozz azzal ami MOST van, ne hajszold a szerelmet, előbb utóbb úgyis betoppan az életedbe :)) f/18
2013. máj. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Irj rám !
2013. máj. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hormonok... velem is ez van :Đ csak én valami későnérő vagyok, mert csak 20 évesen jött elő :S :Đ


f

2013. máj. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem ez tavaly jött elő... 18/F
2013. máj. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hormonok... lószart. Én is 18 éves vagyok, és bármit megadnék 1 kis szeretetért... Ha odabújhatok egy kedves aranyos lányhoz aki megszeretget... legjobb érzés a világon ez kétségtelen :") Nagyon vágyok én is erre, nem vagy egyedül!! :)
2013. máj. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért lószart a hormonok? Akkor mi, ha nem az?
2013. máj. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!