Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok miért állszenteskednek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok miért állszenteskednek a pénz kérdésben és a farok mérettel kapcsolatban? Miért nem lehet bevallani hogy igen is fontos nekik a pénz? Nem mellesleg ez ősi ösztön amit már régen bebizonyítottak.

Figyelt kérdés
2013. máj. 9. 13:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hosszában nem tágul a hüvely. A végén a méhszáj van, van akinek ez nem érzékeny és lehet döngölni de sok nőnek igen és ez fájdalmat okoz. a hossz egy kb szám 12-15 közötti egyén függő. Szóval ha neki 15 körül van akkor bent lehet tövig, főleg ha kicsit a méhszáját feljebb nyomod.
2013. máj. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
60%

Nyilván vannak, akiknek fontos a pénz, de vannak olyanok is, akiknek nem. Egy bizonyos kor felett azért érthető, ha a nő nem áll össze egy csövessel.

Nekem volt olyan barátom, akit nem vetett fel a pénz. Sőt, míg én egyetemre jártam és tanultam, ő alkalmi munkákból meg mindenféle kézi munkából szedegette össze a mindennapi betevőt, nem csak magának, de az egész családjának is. Egyedül az volt az egészben a zavaró, mikor nekiállt panaszkodni, meg a legalapvetőbb dolgokra mondta, hogy ő nem milliomos, nem tudja megvenni (nem nekem, mert kértem volna, hanem mikor általánosságban beszéltünk valamiről). Mégis ő csalt meg és dobott engem. Maga a csórósága nem volt zavaró sosem, egyedül az, hogy ezt naponta 10szer valahogy szóba hozta, és hogy panaszkodott miatta. És mint mondtam, nem én voltam, aki elhagyta egy másik miatt.

És a farokméret... ez butaság. Soha senki sem úgy megy ismerkedni, hogy hé, szia, XY vagyok, hány centi a farkad? És ha egy adott szám alatt vagy felett van, akkor ott is hagyja... Ez utólag derül ki már, jobb esetben miután az embert megismered és megkedveled.

2013. máj. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
75%

Miért nem lehet belátni, hogy ahány ember, annyi vélemény? Miért kell általánosítani?


Én egyébként nem bánom, ha a pasi legalább annyit keres, mint én, mert azt már tapasztaltam, hogy van, akinek kisebbségi komplexusa van, ha ő keres kevesebbet. Ha ez őt nem zavarja, engem sem érdekel, hogy kevesebbet keres nálam. Nem érdekel, hogy autóval, bkv-val vagy biciklivel jár. Nem nedvesedik a bugyim a BMW, Lexus, mittoménmilyen autók slusszkulcsától.


A farokméret meg olyan, mint a zsákbamacska. Ideális esetben az ember lánya előbb beleszeret valakibe, és a méret csak utána derül ki. Ha nagyon nem felel meg, akkor úgysem lesz tartós a kapcsolat (szerintem). De kb. 12-22 között teljesen mindegy, hogy mekkora, ha jó vele.


És ugyanez a helyzet a diplomával is, ha már az általánosításnál tartunk: nekem nem a diploma számít, hanem hogy el tudjak a pasival beszélgetni. Az viszont tény, hogy ilyet nagyobb eséllyel találok a hozzám hasonló diplomával rendelkező pasik között.

2013. máj. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Imádom az általánosító kérdéseket.


Csak nem tudom, hogy belegondoltál-e abba, hogy kivétel MINDIG van. Tehát van, akinek TÉNYLEG nem fontos pl. a pénz. Az mégis mit csináljon, hazudja azt, hogy fontos neki, mert ha tagadná, azt úgyse hinnéd el??


Kicsit azért gondolkodj már, mielőtt ilyen fantasztikus kérdéseket teszel fel. Ha meg úgyis tudod, hogy MINDEN nőnek ezek a fontosak, akkor a kérdést is felesleges volt feltenni.


25/L

2013. máj. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!