Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már nagyon régen elrontottam!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nagyon régen elrontottam! Helyre lehet hozni? Vagy, hogyan felejthetném el?

Figyelt kérdés

6 éve kezdődött az egész történet, és már nagyon szeretnék tovább lépni.

13 évesek voltunk először barátok lettünk, aztán én szerelmes lettem -szerintem ő is-, de sosem léptünk tovább, mert vita nélkül összevesztünk, és azóta nem beszél velem. 5 év alatt 1 kezemen meg tudom számolni, hogy a találkozásaink közül hányszor köszönt nekem.


Ha véletlenül összefutunk félek rá nézni, mert utána csak ő jár a fejemben és csak vele akarok lenni.


Elképzelni sem tudom, hogyan szólíthatnám meg, hogy ne utasítson vissza.


Lehet csak azért ragaszkodok annyira hozzá, mert nem zártuk le, nem búcsúztunk el. Egyszerűen csak óriásit csalódott bennem, és utána már hozzám se szólt. Azt sem mondta hogy utál, semmit.


Próbáltam pasizni, kapcsolataim is voltak, de azokkal csak saját magamat bűntettem. Egyszerűen nem tudom mit csinálhatnék.

Hogyan kezdeményezhetnék nála, vagy hogyan felejthetném el..



2013. máj. 9. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Erősen lelki beteg vagy,ha hat év alatt képtelen voltál továbblépni.Éppen ideje lenne!
2013. máj. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:D Köszönöm szépen! Hogyan?
2013. máj. 9. 19:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Na várjunk csak... Először is el kéne döntened, hogy melyiket szeretnéd jobban: örökké vele lenni, vagy örökre elfelejteni?
2013. máj. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Velem is ez van, csak nekem 1 éve tart és igazából nem is vesztünk össze, csak nem beszélünk.... :(
2013. máj. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

:D Először is azt szeretném elérni, hogy beszélő viszonyba álljunk.

Konkrétan ha nem kapok valami ötletet/tippet/tanácsot akkor marad ez ami volt. És valljuk be 6 év alatt 1 centit se tettem előrébb, hogy jobb legyen. Tehát ha senki sem mond valami okosat akkor marad ez, és egyszer talán elfelejtődik, vagy nem.

De ha egyikre se adtok tanácsokat akkor ismételten ugyan ott vagyok mint 2190 napja.

2013. máj. 10. 20:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Milyen tanácsot vársz?! Menj oda hozzá és beszélgessetek !! :) Előrébb leszel sokkal, hogy egyáltalán kíváncsi-e rád, vagy megváltozott-e stb.
2013. máj. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is ebben a szituban voltam, csak nem éppen hat évig... összevesztünk fél évig nem beszéltünk, de majd meghaltam, annyira hiányzott... végül elhatároztam, hogy írok neki és itt jött a fordulópont, hogy nem is válaszolt... először sértve éreztem magamat és csalódott voltam, de ennek köszönhetően elmúlt a szerelem.. tudom h nehéz elfelejteni, nekem is mindenki azt mondta h úgyis elfelejted.. de nem ment .. lehetetlennek láttam, hogy egyszer túllépjek rajta.. De most már nem is értem, miért szerettem annyira... Sok sikert és kitartást kívánok neked is !:D
2013. máj. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!