Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha most is itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha most is itt bogok de sose leszek neki eleg jo? Hogy kepes az ember megszeretni egy masikat ennyire?

Figyelt kérdés
En ezt mar nembirom minden este szetsirom magam masnap meg ugyteszek mintha minden rendbe lenne:(( rohadtul szeretek egy pasit ezert eddig hagytam hogy kihasznaljon,aztan ma ramirt hogy jo lenne mar szexelni mar egyszerre gyulolom es szeretem de nemszabadulok tole:'( mertha vele vagyok osszebujunk,rengeteget csokolozunk meg persze es ez mindig feltolt de akkoris tudom hogy csak arra kellek megsem tudom elengedni:((( meddig èri meg szenvedni meg?:(
2013. máj. 9. 23:07
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:

Oké. Szereted. Szar.


Ha picsogsz, jobb lesz? Ha a saját szarodban fetrengsz, jobb lesz?

Légy már egy kicsit erős, kicsit büszke, kicsit nő, és vedd tudomásul, hogy ENNEK A PASINAK NEM KELLESZ MÁSRA,CSAK SZEXRE.

Hülye voltál, hülyén válastottál, legközelebb okosabb leszel.


Tessék növeszteni némi emberi tartást, kihúzni magadat és továbblépni. Ha sírsz meg szenvedsz se fog viszontszeretni, hiába akarnád.

2013. máj. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
100%
Szedd már össze magad, édes lányom! Tartsd már ennél többre magad. Ő nem elég jó neked, nem pedig te nem vagy elég jó neki.
2013. máj. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
Tipikus akaratgyenge HP vagy. Összeakadtál egy bunkóval, és azt hiszed, hogy megütötted a főnyereményt, mert végre valaki szóba állt veled.
2013. máj. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
A # 13-as nagyon bunkón fogalmazott, de van benne igazság. Legyenek már igényeid, értékeld magad!
2013. máj. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:

ha jól fogom, akkor ez szexkapcsolatnak indult, de Te többet érzel, na itt a baj

ezt most hagyd abba, mert ezzel tönkre fogsz menni, ennek nagy értelme nincs, még akkor sem, ha TE azt hiszed

ez csak tanács, amúgy azt csinálsz amit akarsz N

2013. máj. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:
probalom magam osszeszedni mindennap de valahogy nemmegy,ha megirom neki hogy elegem van akkor irja h necsinaljam "tudod hogy imadlak"meg ilyenek...:(ha megirnam hogy szeretem szerintem menekulne de nemtudom akkor hogy toroljem az eletembol de ha nemlesz egyedul maradok:(((((((
2013. máj. 9. 23:35
 17/42 A kérdező kommentje:
de tenyleg koszonom mindenkinek a valaszt
2013. máj. 9. 23:36
 18/42 anonim ***** válasza:

Ne itt rinyálj, hanem írd meg neki, hogy mit akarsz, mivel van bajod, ha lelép, akkor lelép.


És a legkönnyebb azt mondtani, hogy próbálkozol, de...

NEM, nem próbálkozol, hanem szenvedsz

Ne próbálkozz, csináld!

2013. máj. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
Hurrikán: szándékosan fogalmaztam bunkón. Ettől talán észbe kap. Ha csak finoman ápolgatjuk a lelkét, akkor még jobban elhagyja magát és belesüpped az önsajnálat mocsarába.
2013. máj. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
#16: lófaxt imád. Egy luk vagy neki a sok közül. És miért maradnál egyedül? Bár ennél a kínlódásnál még az is jobb lenne most neked.
2013. máj. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!