Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha most is itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha most is itt bogok de sose leszek neki eleg jo? Hogy kepes az ember megszeretni egy masikat ennyire?

Figyelt kérdés
En ezt mar nembirom minden este szetsirom magam masnap meg ugyteszek mintha minden rendbe lenne:(( rohadtul szeretek egy pasit ezert eddig hagytam hogy kihasznaljon,aztan ma ramirt hogy jo lenne mar szexelni mar egyszerre gyulolom es szeretem de nemszabadulok tole:'( mertha vele vagyok osszebujunk,rengeteget csokolozunk meg persze es ez mindig feltolt de akkoris tudom hogy csak arra kellek megsem tudom elengedni:((( meddig èri meg szenvedni meg?:(
2013. máj. 9. 23:07
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

"tökretett"

"félek, hogy egyedül maradok"


Nem gondolod, hogy 17 évesen ezek nem hangzanak túl komolyan vehetően?

2013. máj. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:
most ha itt az irasombol nemjon le hidd el hogy nem a korom alapjan kell megitelni persze tudom h hulye kis csitri voltam aki hagyta magat kihasznalni de ha az ember szerelmes akkor ezmas:(( gondolom van aki aterzi..sok mindenen atmentem mar meg a maganeletben dolgozom,haztartast vezetek igazabol probalok erett lenni de ez a fiu elveszi az eszem:(
2013. máj. 10. 00:17
 33/42 anonim ***** válasza:
Nem kell neki nagyon részletezni. Nem érzed jól magad ebben a kapcsolatban, oszt jónapot.
2013. máj. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
#32: ezért próbálunk itt öten észhez téríteni :)
2013. máj. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:
meg ma delutan megirom:( felek jobban kiborulok (mar ha lehetseges ennel jobban)ha elvesztem remelem valami ertelmet talalok majd az eletben
2013. máj. 10. 00:22
 36/42 A kérdező kommentje:
#34 igen es koszonom nektek tenyleg!!
2013. máj. 10. 00:23
 37/42 anonim ***** válasza:
Arra készülj fel, hogy minden szépet fog mondani neked, hogy így meg úgy megváltozik, meg még egy esély, stb. Na, akkor kell majd igazán határozottnak és erösnek lenned...
2013. máj. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

bárcsak én is ilyen jól csajoznék!!! :D


amúgy töröld le mindenhonnan, FB, tiltsd le a számát, és jelentsd fel ha keres zaklatásért, aztán a többit az idő megoldja, jobb ötletem nincs

2013. máj. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:

rendben koszonom nektekis!!

azert tenyleg milyen jo ez az oldal ugy tettem fel ezt a kerdest hogy kozben folytogatott a siras most pedig probalok eros lenni..

utolso igy sose csajozz latod mivel jar legyel normalis pasi abbol egyre kevesebb van:(

2013. máj. 10. 00:50
 40/42 anonim ***** válasza:
Már megérte :) de akkor leszek igazán nyugodt, ha majd kapok egy visszajelzést arról, hogy sikerült túllépned rajta, és vége.
2013. máj. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!