Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha most is itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha most is itt bogok de sose leszek neki eleg jo? Hogy kepes az ember megszeretni egy masikat ennyire?

Figyelt kérdés
En ezt mar nembirom minden este szetsirom magam masnap meg ugyteszek mintha minden rendbe lenne:(( rohadtul szeretek egy pasit ezert eddig hagytam hogy kihasznaljon,aztan ma ramirt hogy jo lenne mar szexelni mar egyszerre gyulolom es szeretem de nemszabadulok tole:'( mertha vele vagyok osszebujunk,rengeteget csokolozunk meg persze es ez mindig feltolt de akkoris tudom hogy csak arra kellek megsem tudom elengedni:((( meddig èri meg szenvedni meg?:(
2013. máj. 9. 23:07
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:

megfogom irni..de ahoz vennemkell egy hatalmas levegot.

azert maradnek mert most senkim nincs igazabol egyik baratnomel ez miatt a pasi miatt vesztunk ossze mert o elore megmondta hogy kihasznal en meg ot b.sztam le..legjobb baratnommel meg eltavolodtunk..a tobbi haver felekkel nemfoglalkoztam a pasi miatt:(( csalad meg nemtud semmit nemis ertenek szeretem Okeyt de ebben nemtudnak segiteni meg leis k.vaznanak..

:((((((

2013. máj. 9. 23:48
 22/42 A kérdező kommentje:
de nemis tudom hogy vessek veget amikor a legnagyobb felelmem hogy elveszitem:((
2013. máj. 9. 23:51
 23/42 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy, kérdező?


Amúgy meg nevetséges ez az egyedüllét-fóbia. Kapcsolatfüggő vagy keményen. Hosszú és kínokkal teli folyamat lesz számodra annak a dolognak a megértése, hogy külön individuum vagy, és nincs szükséged senki másra ahhoz, hogy létezni és boldogulni tudj. Ameddig nem értél ennek a folyamatnak a végére, addig alkalmatlan vagy a kapcsolatra.

2013. máj. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:

Itt van a kutya elásva. Te nem is kimondottan a srácot szereted, inkább csak azt, hogy kapaszkodhatsz bele.

Megértem a fájdalmadat, ezt meg kell élni, és ezzel párhuzamosan rá kell jönni, hogy a semmilyen kapcsolat is jobb egy lealacsonyítónál.

2013. máj. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:

17-18-nak tippelem.

Szintén a kapcsolatfüggésre utaltam a #8-ban.

2013. máj. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
Micsoda problémák... én még véletlenül leeresztettem a nitrogént a bringám hatsó teleszkópjából, és legrosszabb esetben 3 emberen keresztül Stuttgartba kell küldeni a központi szervízbe. Akkor ÉN mit szóljak?????? :(
2013. máj. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:
17vagyok amugy a kapcsolat fuggos dologra mar irtam valaszt..nemtudom nemugyerzem hogy nekem azlenne de ha igen remelem "kigyogyulok ".belole:(
2013. máj. 10. 00:02
 28/42 anonim ***** válasza:
Szóval annak ellenére, hogy hagyod, hogy hülyére vegyenek, kihasználjanak, és attól félsz, hogy ha megírod a véleményedet, lelép, és nem tudnál meglenni nélküle, nem érzed magad kapcsolatfüggőnek.
2013. máj. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:
jo igaz:(( azt is megirjam neki hogy tonkretett lelkileg? aztsem tudom mit irjak
2013. máj. 10. 00:10
 30/42 anonim ***** válasza:
Azt, amit nekünk írtál, mert elsősorban rá tartozik, a saját igényeidet, stb.
2013. máj. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!