Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy transzszexuális hogy jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy transzszexuális hogy jön rá, hogy az? Mit érez?

Figyelt kérdés
A kérdés adott.

2013. máj. 11. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:
89%

Férfi testben női lélek, vagy fordítva.

(ugye nem keverem valamivel?)


De hülye vagy, mert googleben egyszerűbben találnál választ!

2013. máj. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
85%

általában úgy, hogy végre találkozik ezzel a kifejezéssel és a hozzá tartozó, témában írt szövegekkel (vagy megnéz egy videót) és rájön, hogy hoppá, őróla van szó.

én is valahogy így voltam vele. mindenki máshogy jön rá, nekem valahogy úgy alakult, hogy borzasztó sz.r érzés volt, amikor exem a születési nememet emlegette, főleg szex közben. akkor még nem tudtam semmit a fogalmakról, mi micsoda, ki kicsoda, csak azt tudtam, hogy iszonyatosan kellemetlen, pocsék, marharossz, amikor becézget. az lüktetett bennem, hogy "az nem én vagyok, akinek ő lát vagy látni akar".

és más ismerősökkel együtt lenni is ilyen volt, meg itthon, családon belül is. emlegették a születéskor kiosztott nememet és nagyon-nagyon nem volt otthonos. persze, fizikálisan tudtam rá úgy nézni, de lelkileg... nem. leginkább sehogy.

aztán egyik nap úgy döntöttem, egy egynapos alkalmi munka idejére a másik nem tagjaként fogok megjelenni. pontosabban, nem kellett bemutatkozni, csak úgy összezártak minket és úgy hitte az ottani társaság, hogy Y vagyok és nem X. és én hagytam. és na aaaz, az végre piszok jó érzés volt. arra gondoltam, most jó. összeszedtem néhány emléket, gyerekkoromból meg a közelmúltból és beszélgettem egy ismerősömmel, aki már beszélgetett sorstársakkal, ismer néhány érintettet stb. ő vitt el egy kis baráti közösségbe, ahol hirtelen megláttam a sokszínűséget, ahol végre KÉRDEZTEK, hogy ÉN hogy érzem magam. őszintén szólva, sokkolt, ugyanakkor nagyon-nagyon kellemes érzés volt ráállni a saját utamra.

persze nem mondanám, hogy na ott és akkor, két óra leforgása alatt hirtelen megvilágosodtam és 100% megértettem az egész életemet, de sokkal közelebb kerültem magamhoz, mint korábban bármikor. igazából az önmegismerésem, önkiterjesztésem, ez a felfedezés (árnyalatok keresése és rendezése) máig tart. :)


mit éreztem? mit érzek? hát olyan... felszabadító. szabad. végre ÉN vagyok. :) ilyen.

2013. júl. 25. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!