Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Depresszió szélén.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Depresszió szélén.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Teljesen ki vagyok borulva, nincs kivel megbeszélnem az érzéseimet.

Sokadszorra is fájdalmat okozott az a srác, aki fontos volt nekem. Amikor végre bevallok neki mindent, olyat mondd rá, ami borzasztóan fáj. Végigsírtam az éjszakát, próbálom őt megutálni... azt hiszem képtelen vagyok.


Tudom, hogy szeret, én is őt... de mégsem lehetünk együtt.


Mit tegyek, hogy enyhüljön a fájdalom?



2013. máj. 15. 10:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem kéne egy kreténre fecsérelni az időt,problem solved
2013. máj. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tudom... de még ha le is zárom... a fájdalom? kárt akarok tenni... valamit, akármit... tönkretenni, ahogy ő is tette velem.
2013. máj. 15. 10:24
 3/11 anonim ***** válasza:
Lépj már túl rajta és ne nyafogj! Van más is a világon!
2013. máj. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egy H.P. vagy, vagy egy érett nő?
2013. máj. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Mindegy, hogy mi vagyok, ha igazán szeretsz valakit, azt lehet 20 és 50 évesen is.

Nem hiszti.. egyszerűen fáj.

Nem tudom, hogy vezessem le, mit csináljak... ezért kértem segítséget...

2013. máj. 15. 10:30
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Itt már csak a nagy kötél és a diófa legvastagabb ága segíthet. NE HISZTIZ! Így nem tudsz tovább lépni!

Felejtsd el és menj tovább.

2013. máj. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 valaszado_lany ***** válasza:

Probald lefoglalni magad valami tevekenyseggel. Peldaul kezdjel el sportolni, es a legjobb lenne olyan vmit elkezdeni ami csapat munkat igenyel, hogy emberek kozt legy es uj baratokat szerez, akik nem kotodnek egyaltala a volt pasidhoz.

Ot pedig nem megutalni kell hanem megszokni a gondolatot h koztetek nem megy valami, es jobb lesz ha kulon uton mentek mindketten. Elmulik egy ido utan!

2013. máj. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
igazatok van...most azonban ott tartok, hogy nem bírok semmit csinálni... nekikezdtem 8 dolognak, és abbahagyom 5 perc után, mert szétvág az ideg...
2013. máj. 15. 10:38
 9/11 anonim ***** válasza:
Hová valósi vagy?
2013. máj. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Vidék.... miért?
2013. máj. 15. 13:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!