Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják itt egyesek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják itt egyesek, hogy aki csak leírja a tényeket: hogy alacsony, dagadt és ocsmány ember senkinek sem kell, az soha nem is próbált meg változtatni?

Figyelt kérdés
Magamból indulok ki, voltak időszakok amikor azt hittem, hogy van remény számomra is és sokat küszködtem, de a lányok így is ocsmánynak találtak, és még egy randim sem jött össze.

2013. máj. 17. 17:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Anas egy igazi no, nagyon szeretem ot a valaszai miatt. Draga Anas, jol latod.

Kerdezo nem bantani akarunk csak egeszsegesen seggbe rugni, hogy tegyel a dolgokert mert igy semmire nem viszed.

2013. máj. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
66%

Lehet, hogy megpróbáltál lefogyni, de visszahíztál. Akkor miről beszélünk?


Egyébként elolvastam a kérdést, de már kívülről fújom ezt a sztorit, hogy "én minden megtettem, de kell a pozitív visszajelzés"


Nem bírom, ha valaki ilyen tehetetlen. Engem az ösztönöz, hogy minél jobb, szebb, okosabb legyek. És ezen nem változtat, hogy van-e kapcsolatom. Pedig kaptam már jó néhány csúnya dolgot pasiktól. Benned ez a jobbá válási ösztön nincs meg, csak hisztizel.

2013. máj. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Olvassátok el már előbb a kérdést, mielőtt reagáltok: Honnan veszitek, hogy nem tettem még soha semmit. Honnan tudjátok, hogy most sem teszek semmit? De tudom, hogy ez is reménytelen, mert iszonyatosan ronda vagyok :D
2013. máj. 17. 18:36
 14/18 anonim ***** válasza:

Te vagy az, aki mindenhova kiírja, hogy nem kell senkinek, mert alacsony, kövér és ronda, azt nekiállsz mentegetőzni, meg osztani a "háde én azt nemakarom" dolgokat, szégyenletesen kicsi az akaraterőd. Legalább megmented a világ összes nőjét attól, hogy összefusson egy ilyen lénnyel.

Senki nem fog megsajnálni és tokáidba kapaszkodni katartikusan, csak mert itt sajnáltatod magad naphosszat, legfeljebb hozzád hasonló roncsok, bár szerintem ők is vannak annyira eszesek, hogy kerülik a maguk fajtáját.

Te meg javaslom nézz meg alulról egy vonatot, legalább csöndbe maradsz és könnyebb leszel pár száz kilóval.

2013. máj. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Igen, én szoktam kiírni :) Na és, ez az igazság :D Alacsony, dagadt, ocsmány férfi senkinek sem kell, még akkor sem, ha változtat magán :) ne tudd meg mennyire ocsmány vagyok.
2013. máj. 17. 19:24
 16/18 anonim ***** válasza:
De MINEK írod ki a kérdéseket, ha NEM érdekel a válasz???
2013. máj. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
De érdekel a válasz :) Jókat nevetek rajta :D Nemrég küldtem egy képet itt valakinek aki azt mondta, egy 40-es apukára hasonlítok 3 gyerekkel :D
2013. máj. 17. 20:42
 18/18 anonim ***** válasza:
ó hogy, vinne el a rézf@xú bagoly egy análra Gabter...
2013. júl. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!