Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Simogatott, tapizott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Simogatott, tapizott már benneteket pasi vagy nő utazás (busz, metró) közben?

Figyelt kérdés
Hogy reagáltatok? Esetleg lett belő

2013. máj. 18. 13:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos egyik tahó barmot sem sikerült utolérnem, pedig szívesen felpofoztam volna őket.
2013. máj. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A párom. Idegennél ez pofont ér.
2013. máj. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Egyszer a metrón megmarkolta a lábam közti részt egy pasi, megfordultam, tökön térdeltem és pofon vágtam, mindenki csak nézett...
2013. máj. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Üvöltöttem vele mint a sakál, mindenki minket bámult, lehordtam mindennek hogy mekkora egy szánalmas és ocsmány kinézetű kretén akinek erre kell vetemednie hogy nőhöz jusson, megaláztam, égő vörös fejjel szállt le a következő megállónál.
2013. máj. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem, de ha megpróbálná, akkora pofont kapna hogy leszállna a feje.
2013. máj. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
23%
én kb két éve a diszko egyik termének az ajtajába álltam aztán jöttek be a nők, a jobbaknak jol megfogtam a seggét először nagyon kiakadtak de aztán mosolygtak mikor megfordultak és rám néztek...ezek szerint élvezték....:)
2013. máj. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%

ma 14:36

Büszke lehetsz. Hogy jössz ahhoz, hogy egyáltalán hozzáérj egy másik emberhez anélkül hogy beleegyezne? Lehet hogy én vagyok túl "hideg" de nekem kell a két lépés távolság idegenektől... Az ilyen kanos idióták miatt nem járok már el bulizni, egyszerűen elveszik a kedvem az egésztől.

2013. máj. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%

7: Hagyd csak. Vannak ilyen szánalmas kretének, akinek csak ennyi jut a nőkből és ezzel ki is merült a szexuális életük. Én még jó pasit nem láttam, aki lányokat fogdosott volna.


De az is lehet, hogy egy szerencsétlen nyeszlett kis figura, aki a vágyálmait írja le. Hogy ő odamegy, megfogdossa a csajokat és ők visszamosolyognak rá, mert tetszik nekik... Hápersze, ezt el is hiszem!

2013. máj. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igazad lehet :D
2013. máj. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ja, eloszor aszittem oszttarsam aztan rajovok h a mogottunk ulo pasas, vmi torok lehetett, es uu basszus olyan pillantast vetettem ra, ezek utan pedig megmondtam neki h h megegyszer hozzaer eltorom a kezet.
2014. jan. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!