Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ez nagy szemétség volt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ez nagy szemétség volt?

Figyelt kérdés

Eszembe jutott egy sztori arról, hogy egyszer buliban voltam, mert elvitt egy srác. Ott volt pár haverja és az egyikük magához húzott, meg akart csókolni. Én közel hajoltam, és olyan "suttogós-gyöngéd" hangon mondtam, hogy "Nem szabad..."

Visszagondolva elég szadista húzás lehetett.


2013. máj. 18. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
De azért megcsókolt?
2013. máj. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagy szemétség, hogy eszedbe jutott, igen.
2013. máj. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva örülhet a kisköcsög, hogy nem térdelted tökön...
2013. máj. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem vészes.
2013. máj. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kicsit gonosz. Biztos sok ilyen jelenetet láttál filmekben. Ha intelligens a srác akkor keresűen de jót mosolygott rajta:)
2013. máj. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagy szemétség volt kiírni ezt a kérdést.

19.0f

2013. máj. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!