Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek? (Elég "összet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? (Elég "összetett kérdés. )

Figyelt kérdés

A helyzet:


Pár napja neten megismerkedtem egy 14 éves lánnyal. Annyira "buta" -vagy nem tudom hogyan is mondjam- hogy már aznap eljutottunk addig, hogy ő engem leakar sz.pni, ami mellett mai napig hűen kiáll :D Ezzel még nincs is baj mivel már volt rá ilyen dologban részem :D, de le is feküdne velem mivel, én ,,messziről" jövök (10km :D) így már első találkozáskor benne volna a dologban.

A "bökkenő" csak annyi, hogy én még nem voltam lánnyal és nem is úgy képzelem el az elsőt, hogy csak akárkivel, hanem aki viszont szeret... (tudom-tudom, hogy lehet valaki ilyen...főleg fiúban)A lány különösebben nem tetszik, van rajta egy "kevés" fölösleg. Ellenben már nagyon d.gnék :))))


Ti mit tennétek??

(Ha valami nem világos a történetben akkor kérdezzetek és magyarázok.)



2013. máj. 21. 15:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem összpontosits az utsó 3 hétre a suliból és ne ilyeneken agyalj:DD
2013. máj. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én 20 vagyok.
2013. máj. 21. 15:53
 3/10 A kérdező kommentje:
A sulival már tavaly végeztem :)))
2013. máj. 21. 15:53
 4/10 anonim ***** válasza:
40 km-ert bicikliztem vasárnap.Ezek szerint én már világjáró vagyok.:D
2013. máj. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Neki lehet olyan lennél aki a földet is megkerülte vagy 2x :DD De a kérdésre összpontosítsunk :D
2013. máj. 21. 15:54
 6/10 anonim válasza:
Elég érdekes kérdés.Szerintem várd meg az "igazit" a szexszel kapcsolatban, a másik tőlem mehet :D
2013. máj. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

20 évesen 14évessel?

Nekem ez azért gusztustalan.

Azmeg fura hogy még szűz vagy.Ha d.gni akarsz inkább keress egy luxus kvát aki jól is néz ki tuti nem beteg stb...

Nem bánod meg sztem .én 15évesen vesztettem el olyannal akit nemszeretek semmi lelki bajom belőle. Az a lány egy kis r.banc már most :)

2013. máj. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 vagyok L vagyok amugy.
2013. máj. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

FUJJ G*ECI.

Korodbelit keress.


17/L

2013. máj. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd, 14 évesen még csak egy kihasználható kislány, főleg akkor ha ilyenekkel dobálózik:D
2013. máj. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!