Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok képtelen igazi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok képtelen igazi szerelemre?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, tizenéves koromtól kezdve plátói szerelmekben éltem. Aztán ahogy elkezdett közeledni a kiszemelt, 1 hónapig kb. szerelmesnek éreztem magam, majd szépen elmúlt. Tudom, hogy azért van, mert túl nagyok az elvárásaim és a tökéletes férfit keresem, holott tudom, hogy ilyen nem létezik.

Hogyan adjak lejjebb az igényeimből vagy mit csináljak? Kezdek kétségbeesni, lassan gyereket szeretnék, közben meg még egy normális párkapcsolatom sem volt.


2013. máj. 23. 11:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzeted :) Annyi a különbség, hogy én fél évig voltam szerelmes nagyon egy lányba sőt igazából utána is de vége lett sajnos... 23/F
2013. máj. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Minek gyerek egy gyereknek? Ráérsz majd ha felnösz.
2013. máj. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még, türelem, ne légy ilyen görcsös!
2013. máj. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ahelyett, hogy magadban keresed a hibát, esetleg elgondolkodhatnál azon, mi van, ha azok, akik külsőre tetszettek (eleinte nem ismerted őket ugye, csak rájuk aggattál mindenféle képzeletbeli tulajdonságot), mégsem passzolnak hozzád belsőre...


Egyébként miért feltétele a gyerekvállalásnak az, hogy már túl legyél egy normális párkapcsolaton? Nem elég az adott személlyel abban lenni...? Vagy azt hiszed, ha nem gyakoroltad előtte a "normális párkapcsolat" modult, nem fog menni? Nem értem az embereket...


Ha lesz normális párkapcsolatod, abból lehet gyereked is. Pont ezért hívják "normálisnak". Ennyi. Ezt nem befolyásolja az, mit csináltál előtte...

2013. máj. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok :/ de én még szerelmes se voltam soha, max csak ilyen tinifellángolás. Nekem nem is az igényekkel van bajom, mert volt már hogy erős kölcsönös vonzalmat éreztem egy sráccal, de szerelmes soha nem voltam :(

20L

2013. máj. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem az a baj, hogy mindent túlságosan eltervezel előre, hogy "majd ő lesz álmaim lovagja, és majd minden nap együtt leszünk", de ha mégsem így lesz, akkor kiábrándulsz a dologból, és az érzéseid elmúlnak. Vedd egy kicsit lazábban, ne görcsölj rá minden egyes kiszemeltre, hogy NA majd ő lesz a nagy Ő, egyszerűen hagyd, hogy a dolgok maguktól menjenek.

Amúgy a szerelemben az a szép, hogy legyen akárhány hibája az embernek, mégis tökéletesnek látjuk őt, szóval a tökéletesre hiába vársz, de ha találsz egy férfit, akivel jól érzed magad, aki mellett önmagad tudsz lenni és aki azért szeret, aki vagy, akkor hidd el, nála nem kell jobb! Valószínűleg ő sem lesz tökéletes olyan értelemben, hogy minden embernek vannak hibái, ezért vagyunk emberek. De ha ezek a hibák olyanok, hogy mellettük együtt tudtok élni boldogan, akkor Ő lesz számodra a tökéletes:)

2013. máj. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az a baj, hogy kb. egy hónapig tökéletesnek látok mindenkit, aztán elkezdenek zavarni a hibái.

De akkor ezt nem én "idézem elő", hanem csak nem találtam még meg a "nagy Ő"-t?


Mert én már olyanokat képzelgek, hogy egy macskával fogom leélni az életem csak azért, mert senkit sem tudok szeretni a hibáival együtt.

2013. máj. 23. 12:45
 8/13 A kérdező kommentje:
És most van egy kapcsolat megint kialakulóban, már előre félek, hogy ezt is elrontom. :(
2013. máj. 23. 12:45
 9/13 anonim ***** válasza:
Ne félj attól hogy elrontod, beletáplálod az agyadba, és akkor úgy is lesz. Ami a múlté, azon nem érdemes rágódni, ne hagyd hogy a jelenedet, jövődet befolyásolja.
2013. máj. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
azért kíváncsi vagyok hogy milyen hibákra gondolsz.. ?
2013. máj. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!