Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni olyan helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni olyan helyzetben ha a két legjobb barátodat (mindketten fiúk) kaptad rajta, hogy csókolóznak?

Figyelt kérdés

Nem igazán tudtam eldönteni hogy ez milyen kategóriába tartozhat. A korunk miatt lehetne problémás gyerek. Ugyanis 13-14 évesek vagyunk. A történtek miatt meg inkább párkapcsolati vagy nem is tudom, hogy milyen kategóriájú kérdés lenne ez.

Egy római-katolikus általános iskolába járunk. (fiú iskola) A wc-ben láttam meg őket, még pénteken. Azóta nem beszéltünk, pedig mindig szoktunk MSN-ezni. Azóta nem jöttek fel. Én kedvelem őket. A legjobb barátaim. Első óta mindig együtt lógunk. Nem is sejtettem hogy ők... na szóval hát ilyenek csinálnak. Nem tudom, hogy csak kipróbálták, hogy milyen csókolózni, vagy régebb óta vannak együtt és esetleg ez már a sokadik. De igazából nekem ez nem is számít, csak hát nem tudom, hogy mit kezdjek a helyzettel. Én szeretnék a barátjuk maradni és nem érdekel ha melegek. De hogy mondjam el ezt nekik?


2009. okt. 4. 19:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Igazából kettőjükre tartozik.DE:mivel nagyon jó barátok vagytok,ezért mondd el nekik,hogy megláttad őket,és fontos neked,hogy érezzék előttük nem kell titkolózniuk,ugyanúgy mellettük állsz.Ez jól fog esni nekik is.

Fő az egyenesség.

2009. okt. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Tudják, hogy láttam őket.

Csak hát ezek után tartok tőle, hogyha melegek akkor esetleg nálam is bepróbálkoznak. Azt meg tényleg nem tudom hogy hogyan utasíthatnám majd el hogy a barátságunk ne menjen rá.

2009. okt. 4. 19:25
 3/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Attól,hogy melegek az nem jelenti,hogy próbálkoznak majd.Ahhoz érzelem kell.

Ha mégis,megmondod,Te tiszteletben tartod,hogy melegek és tartsák ők is tiszteletben,hogy Te heteró vagy.

2009. okt. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Valszeg őket legalább annyira megviseli az egész, mint Téged. Be lehetnek szarva, hogy hogy reagálsz erre, kinek meséled el, satöbbi. Ezért nem mernek "a szemed elé kerülni".

A megoldás: keresd fel őket, vagy suliban beszélj velük négyszemközt (vagy "hatszemközt", mondd el nekik azt, amit itt elmondtál: nem érdekel, hogy melegek, szeretnél a barátjuk maradni. Ennél jobban szerintem semmit nem szeretnének hallani. Nekem elhiheted, túl vagyok már egy-két ilyen beszélgetésen.


Amiatt nem kell aggódnod, hogy bepróbálkoznak nálad, ha tudják, hogy Te a lányokat szereted. Ha meg mégis megteszik, akkor udvariasan mondj nemet. Ha tényleg a barátaid, akkor ugyanúgy el fogják fogadni, ahogy Te elfogadtad a melegségüket.

2009. okt. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ja, és még valami: lehetséges, hogy annyira meg vannak ijedve, hogy nem fognak holnap suliba menni. Ezért ha tudsz, még ma este beszélj velük.

És ami még fontos, hogy senkinek se beszélj a dologról az ismeretségi körödben. Az ilyen hírek rohadt gyorsan terjednek. Ha a srácok nem készek még arra, hogy felvállalják magukat (a reakciójukból ez egyértelmű), ez tönkre is teheti őket.

2009. okt. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Én igazából még remélem, hogy csak kipróbálták és nem azok. Egy fiú iskolába nem túl sok lány jár akivel ki lehetne ezt próbálni. Nem is ismerünk lányokat. Igaz ettől én még nem csókolnék meg egy fiút.

De ha azok is, hát felőlem tényleg nem baj, és én tuti, hogy nem mondanám el senkinek, hisz akkor még lehet, hogy ki is rúgnák őket, és utána akkor biztos, hogy nem lehetnénk barátok, egyébként is milyen barát lennék ha elárulnám őket. Bár azt nem tudom hogy gyónásnál hallgathatok-e erről.

2009. okt. 4. 21:37
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Lőd tarkón őket
2009. okt. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
LOL. Írni se tudsz. Ne te akarj már még tanácsot adni, pláne ne akkor ha nem olvastad el rendesen a kérdést. Nekem, veled ellentétben nincs semmi bajom azzal ha valaki fiú létére a fiúkat szereti.
2009. okt. 5. 15:31
 9/12 A kérdező kommentje:
Ja. Egyébként beszéltem velük. Amikor találkoztunk a suliba, a mise után félre hívtak. Először megkértek, hogy senkinek ne beszéljek erről, aztán én megnyugtattam őket, hogy nem fogok és nekem ez ok. Azt is elmondtam, hogy én a lányokat szeretem (illetve szeretném), de felőlem ők azt csinálnak amit akarnak, csak azt ne kérjék, hogy hazudjak majd miattuk, ha arra kerülne sor.
2009. okt. 5. 15:38
 10/12 anonim ***** válasza:

Köszi az utolsó kommentet, kíváncsi voltam, mik a fejlemények... akkor jól sejtettem, attől féltek, hogy elmondod. Hát igen, necces lehet egy ilyen kapcsolat egy katolikus iskolában...

Amúgy kiderült, hogy komoly közöttük a dolog, vagy csak "kísérletezés"?

2009. okt. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!