Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni olyan helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni olyan helyzetben ha a két legjobb barátodat (mindketten fiúk) kaptad rajta, hogy csókolóznak?

Figyelt kérdés

Nem igazán tudtam eldönteni hogy ez milyen kategóriába tartozhat. A korunk miatt lehetne problémás gyerek. Ugyanis 13-14 évesek vagyunk. A történtek miatt meg inkább párkapcsolati vagy nem is tudom, hogy milyen kategóriájú kérdés lenne ez.

Egy római-katolikus általános iskolába járunk. (fiú iskola) A wc-ben láttam meg őket, még pénteken. Azóta nem beszéltünk, pedig mindig szoktunk MSN-ezni. Azóta nem jöttek fel. Én kedvelem őket. A legjobb barátaim. Első óta mindig együtt lógunk. Nem is sejtettem hogy ők... na szóval hát ilyenek csinálnak. Nem tudom, hogy csak kipróbálták, hogy milyen csókolózni, vagy régebb óta vannak együtt és esetleg ez már a sokadik. De igazából nekem ez nem is számít, csak hát nem tudom, hogy mit kezdjek a helyzettel. Én szeretnék a barátjuk maradni és nem érdekel ha melegek. De hogy mondjam el ezt nekik?


2009. okt. 4. 19:17
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Komoly. Azóta többet is beszélgettünk. MSN-en. Azt mondják, hogy szeretik egymást, és már úgy kb fél éve együtt vannak.

Abból meg tényleg oltári nagy zűr lenne ha kiderülne. Szerintem tényleg kicsapnák őket.

Másik oldalról meg szerintem egy ilyen iskolából több meleg kerül ki, mint egy normálisból. Tekintve hogy itt elég erősen elnyomják bennünk a szexualitást. A szónoklatokkal meg ilyesmikkel. Azt mondják, hogy maszturbálni is bűn. (Mondjuk én ebbe nem hiszek, és szerintem egyik ismerősöm se. Én is szoktam csinálni, és a szüleimmel is beszéltem már erről, és ők is azt mondták, hogy nyugodtan csináljam. Szerintük nem bűnös dolog, de én mindig megszoktam ezt gyónni.) A másik meg, hogy ez csak fiúiskola. Nincs lehetőségünk arra, hogy lányokkal barátkozzunk.

2009. okt. 5. 18:31
 12/12 anonim ***** válasza:

kivülállo



igen,valoszinüleg igazad van.Ez nem a leghelyesebb ,szerintem sem bün a maszturbálás. Tiszteletem amiért ilyen normális és okos fiu vagy. Na persze biztosan a szüleid,családod is normális.

2010. okt. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!