Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más fiúkkal/férfiakkal is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más fiúkkal/férfiakkal is előfordul, hogy tetszik nekik egy lány, de valamiért nem mutatják ki egyeltalán? Nálatok miért van így?

Figyelt kérdés
2013. máj. 25. 17:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Csalódott? Inkább tapasztalt.

Az általánosításnak meg annyi alapja van, hogyha egy almának a 99%-a rohadt, nem fogod azért az 1%-ért mégis megenni.

A kérdésre is válaszoltam: minek mutassam ki? Úgyse ér semmit, csak gúnyolódna egy sort, oszt lelépne.

2013. máj. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Én nem szoktam gúnyolódni, ha valaki kimutatja, hogy tetszek neki, az mindig jól esik, akárhogy is néz ki a fiú, sőt vissza is szoktam mosolyogni, hiába nem az esetem.
2013. máj. 28. 17:15
 13/15 anonim ***** válasza:
Ahogy a #11 válaszadó írta, csak kiröhögne is lelépne, nem akarom megadni ezt az örömöt neki hogy belémrúghasson ok nélkül
2015. jún. 28. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én nem mutatom ki egyáltalán. Minek? Hogy aztán visszaéljen a helyzettel és bunkó módon lepattintson? Ezt az örömöt nem adom meg neki.


"Nagyon szánalmas, mikor a férfiak ilyeneken siránkoznak, lehet, hogy inkább ezért nem vesznek észre.... Ez elég földröh ragadt gondolkodásra utal, nem minden lányt csak a pénz, meg a sportkocsik érdekelnek"


Manapság ez a helyzet, kedves Kérdező. Ezt miért nem tartod szánalmasnak, hogy a nők döntő többsége ilyen? A tévébemondóra is haragszol, ha esőt jósol, mert te napsütést szerettél volna?

2018. szept. 2. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én sem mutatom ki, mert a lány csak kihasználná és az érzelmeimet, és megalázna

Mutassa ki ő az érzelmeit, ez amúgyis az ő dolga, nem az enyém, hogy érzelegjek

Ha kimutatom hogy tetszik nekem, simán vissza fog élni a helyzettel

Nem érdemes megbízni a nőkben, mert mindig csalódás lesz a vége

Kérdező, ha amiatt haragszol a férfiakra hogy "siránkoznak", tán inkább a nőkre kéne haragudnod, akiknek ennyire kifacsarodott az értékrendük mára, hogy csak annak tudnak örülni, azt tudják díjazni amit forintosítani lehet

2019. okt. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!