Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vágyom ennyire a szerele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vágyom ennyire a szerelemre?

Figyelt kérdés

23 éves srác vagyok, barátnőm még sose volt, 1 éve kezdtem igazán randizgatni lányokkal, egy 2 hetes kapcsolatom volt eddig, de a lánynak igazán sose tetszettem férfiként.

Egyáltalán nem vagyok társasági ember, barátok helyett csak haverjaim vannak, de velük is alig lógok. A barátoknál valahogy mégis jobban vágyok barátnőre. Eddig csak interneten ismerkedtem, azzal semmi gond nincs, de amikor személyes találkozásra kerül sor, valahogy mindig másnak látnak a lányok, vagy eleve másként képzeltek el...

Ami még súlyosbító lehet, hogy rohadtul irigy vagyok másokra, akiken látom, hogy együtt vannak, párkapcsolatban vannak. Egyszerűen vágyom a szerelemre, és kb mindent ez alá rendelek. Olyan mintha egy reménytelen romantikus, vagy szentimentalista lennék lassan... Nem tudom így hogy kellek bárkinek is... Tudom, hogy nem vagyok ronda, meg magas is vagyok, viszont eddig sose tartottak igazán férfinak a lányok.



2013. máj. 26. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Kell a baj mi?
2013. máj. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A magasságon kívül mintha engem jellemeztél volna... Durva.
2013. máj. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazából mondhatjátok, hogy és akkor mi van? érjem el a céljaim, találjam meg azt az egyvalakit... Így 24-hez közeledvén eleve annyi minden kimaradt már az életemből, gimis bulik, meg akkoriban jóval zárkózottabb voltam, ha most lenne pár barátom, fejest ugranék a nagyvilágba... Most azon vagyok, hogy vadonatúj barátokat szerezzek, vagy legalább ismerkedjek...
2013. máj. 26. 22:39
 4/8 anonim ***** válasza:

Mintha csak a 23 éves önmagam hallanám rinyálni.. Nekem egy szép nap elegem lett a fatökűségemből és elhúztam a csíkot a megszokott környezetemből. Csak sajna rossz új környezetet választottam.. de 4 évvel később totál más emberként jöttem haza, mint egy szikla! A legkevésbé sem hiányzott semmilyen picsogó nőcske mellém..

Most, hogy újra itthon vagyok, mintha kezdene visszatérni a régi stílusom, nem is csoda, hisz egész nap lószart sem csinálok csak zabálok meg netezek. Rám férne újra egy környezetváltozás, neked is ezt tanácsolom!

2013. máj. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ezzen én is így vok, csak 16 évesen, annyi különbséggel, h vannak barátaim (de nem úgy szeretem őket, mint anyát, hanem úgymn. csak bírom) mert nem vagyok köteles arra, h több emberhez szigetelődjek. egyedül egy ember az, csak nem tudom ki. TUDOM, kicsit furi vagyok, de ez van. ha lenne bnőm, ő lenne az akit tényleg szerelemből tudnék szeretni, egyértelmű. ill szeretni is és szerelmesen szeretni is. csak tudnám ki az.
2013. máj. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem meg az a bajom hogy párkapcsolatban élek a szerelem meg elmúlik, ez sem jobb mintha még szabad ember lennél. Azt javaslom ne keresd kapcsolatot még 30-35 éves korodig, de randizni járj és amilyiket tudod vidd az ágyadba, de vigyázz nehogy meglepjen egy gyerekkel
2013. máj. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
olyan vagy mint az Így jártam... ból Ted, és ő reménytelenül keresi a szerelmet, de az akkor talál, mikor nem számít rá. Ne görcsölj ezen, tereld más fele a gondolataid, keress egy új hobbit és majd megláttod összejön neked is
2013. máj. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jujjj de durva h a pasik is így vannak ezzel...de am ez aranyos...szerintem mindenki vágyik arra h megtalálja a másik felét...:)6os ne tanácsolj már ilyeneket...a falra mászok már a sok pasitól aki mindig csak a szexre megy -.-" nem tudok találni magamhoz illő embert mert mind éretlen és csak szexre kell neki egy nő...ez szégyen :/ 22/L
2013. jún. 17. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!