Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti ilyen helyzetben mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti ilyen helyzetben mit tesztek?

Figyelt kérdés
van egy srác akirol megtudtam hogy akart velem járni (akkor gondolom hogy tetszek neki) ,de a srác nem lépett ez ugyben. a gond hogy én ezt csak kb két hete tudtam meg hogy akart velem járni. a fiuval minden nap látjuk egymást mert egy suliba járunk és hát köszönünk egymásnak néha beszélgetunk de nem vettem észre semmi olyat hogy közeledne. volt egy csaj akivel járt és nekem azt mondták hogy a csaj elött akart velem járni és még amikor a csajjal szakitott azután is akart. De a csajjal a kapcsolata 1éve volt. azota osszejott 2csajjal is és most kapcsolatban van. Most is minden nap találkozunk. Fiuk tik még éreznétek ez esetben a lány iránt valamit akivel járni akartatok? Lehet hogy még tetszem neki, csak fél lépni? lehet csak ugy van egyutt a barátnojével hogy elfelejtsen?
2013. máj. 31. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:
mink érzünk
2013. máj. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, a felénél agyrákot kaptam olyan bonyolult
2013. máj. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]

tik.

2013. máj. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!