Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, kezdenétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, kezdenétek egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

Fordítsuk meg a kérdést, mert már baromira unom.

Tegyük fel van egy lány, az alábbi külső tulajdonságok közül rendelkezik bármelyikkel...külön-külön, vagy vegyítve, kinek hogyan:

- túlsúlyos (120kg és afölött)

- a külsejére igénytelen - zsíros haj, rohadó fogak, másfél centi kosz a köröm alatt, ápolatlan bőr, bozontos szemöldök

- genetikailag miatt torz(abb) külső - elálló fülek, kapafogak, gülüszemek, bazilika kilincs orr - mondjuk ezekből minimum 2 tulajdonság észlelhető az arcán

- rendkívül gebe - se mell, se segg - de nem sportos, hanem az az igazi csontkollekció


Nyilván folytathatnám még a sort ezekről a tulajdonságokról. Ha ezek közül a tulajdonságok közül rendelkező lány akarna veletek kezdeni, aki mondjuk belül egy kisangyal lenne - kedves, értelmes, megértő - akkor is csak a belső számítana? Tojnátok magasra arra, hogy hogyan néz ki a lány?

Na ugye, hogy nektek is számít a külső, srácok.

Szóval, jó lenne ha végre leakadnátok erről a témáról, hogy a nők mennyire felszínesek. Mindenkinek fontos a külső. Kár tagadni.


2013. jún. 3. 18:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én még életembem nem láttam olyan ronda fiút, akiről ne tudtam volna elképzelni, hogy ne lett volna már barátnője, mégis ti lányok olyan fiúkra is azt mondjátok, hogy ronda, akik inkább átlagosnak mondhatóak. Túl magas a lányoknál a mérce itt ez a probléma.
2013. jún. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ezt az érvelést hívják reductio ad absurdumnak. Elfogadod, hogy nem számít a fiúknak a külső, és direkt nevetséges feltételeket teszel, hogy bemutasd, mekkora hülyeség ez.

A külső MINDENKINEK számít. Aki azt mondja, hogy neki nem, az hazudik (akár még önmaga előtt is). A kérdés inkább az, hogy kinek hol szerepel ez a fontossági sorrendjében, illetve "mennyire jól kinéző" egyén számára a minimum. És valahogy - meglepő módon - lányoktól eddig többször hallottam azt, hogy számukra fontos, hogy a barátjuk jól nézzen ki, mintsem fordítva - pedig ugye a közvélekedés általában minket állít be felszínesnek (igazsághoz hozzátartozik, hogy az egyik ilyen lánynak egy kicsit pocakos, enyhén kopaszodó párja van, tehát lehet a verbálisan kommunikált kép eltér a valóságtól:)).

Az amúgy tényleg "vicces", hogy XYZ-t elküldi egy nő, és rögtön jön panaszkodni, hogy MNK, vagy MNF. Dehát, másik oldalról is jönnek a "miért nincsen normális srác" kérdések rendesen...

2013. jún. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha hiszitek, ha nem. Én tartok, hogy ha a felsorolt összes tulajdonsággal is rendelkezne a lány, akkor se utasítanám el a közeledését. :D


Egy régóta, nagyon magányos férfi.

2015. dec. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!