Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek a tehetség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek a tehetség kompenzálja a kinézetet?

Figyelt kérdés
Lehet szó bármiről... ha nem vagyok túl jóképű, de ronda sem, szóval átlagos, akkor lehetséges, hogy a tehetségem miatt fogok bejönni valakinek?
2013. jún. 5. 13:35
1 2
 1/17 ivilicious ***** válasza:
miben vagy tehetséges? mert pl egy tehetséges ballerina vagy modell pasi nem kellene:D
2013. jún. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nézd meg random bármelyik underground művészt. :-)
2013. jún. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
nm feltétlen de biztos hogy előny.. felkeltheted a lány érdeklődését ezzel
2013. jún. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
nem a tehetség (főként), de a személyiség igen
2013. jún. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha bűnronda vagy mindegy mennyire leszel tehetséges, esélytelen marad az ügy. Kompenzálgathatsz... de ahhoz guba kell maxisok. És így is csak a legalja pénzrehajtósoknál lesz esélyed a többiek "jobbat érdemelnek" - állítják magukról. Márpedig a jó az tényleg jó ahhoz nem lesz elég némi tehetség meg közepes alatti kinézet.
2013. jún. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Intelligens vagyok és művelt, van érzékem a természettudományokhoz, két év és orvos leszek. Azt hiszed, hogy ez a nőket érdekli? Hát nagyon nem.

Ha tehetséges sportoló vagy, vagy valami alternatív művész, akkor viszont nem reménytelen a helyzet, mert a hírnév, a híres emberek vonzzák őket.

2013. jún. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
6: abból, ahogy itt nyilatkozol, tökéletesen lejön, hogy a paraszt hozzáállásod miatt nincs senkid. Diploma ide vagy oda, attól még nem leszel értelmesebb.
2013. jún. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Elgondolkodtató, hogy ki az értelmesebb kettőnk közül. Én, aki kétségbe vonom a hölgyek értékrendjét, vagy te aki parasztozol.

Amúgy tedd nyugodtan. A paraszt származásomra vagyok a legbüszkébb a világon, mert mindenünket amink van becsületes munkával szereztük. Nem lopással, nem csalással, nem seggnyalással. Én azért a helyedben elgondolkoznék azon, hogy mit jelent az a szó, hogy paraszt.

2013. jún. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Tisztában vagyok a jelentésével, meg azzal is, hogy ha nem lennél bunkó paraszt, akkor nem általánosítanál. Nyugodtan kitörölheted két év múlva a doktoriddal a hátsód. :-)

Sőt! Holnap kezdj te is kiírni kérdéseket, hogy a lányoknak miért nem kellesz, tuti megváltozik majd a világ. Szapuld mindet, attól csak érdekesebb leszel a számukra. :-)

2013. jún. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"Tisztában vagyok a jelentésével"


Ez bizony szomorú. Akkor elég értéktelen ember lehetsz, ha nem csak engem, hanem bárkit le bunkó parasztozol. Ez a szocializmusban volt nagy divat, amikor a proletár munkás volt a minden. És még te jössz azzal, hogy én általánosítok, bocs, de egy ilyen emberen, akinek ennyire szegényes az értékrendje csak nevetni tudok.

Az, hogy az orvosi diploma mennyire wcpapír megint más kérdés, itthon nincs sok tisztelete, mint semminek, amihez tudás kell és nem csak arcoskodás, ezért mennek sokan el. Én maradok, mert ha már egy paraszt sem hajlandó a beteget ellátni ott baj van.

2013. jún. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!