Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek a tehetség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek a tehetség kompenzálja a kinézetet?

Figyelt kérdés
Lehet szó bármiről... ha nem vagyok túl jóképű, de ronda sem, szóval átlagos, akkor lehetséges, hogy a tehetségem miatt fogok bejönni valakinek?
2013. jún. 5. 13:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

#10


Jól meg fogsz élni a hálapénzekből. Mondjuk ehhez kell egy kis gerinchiány.

2013. jún. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nem, te azért maradsz, mert maradnod kell, hogy az államilag finanszírozott diplomádat ne máshol hasznosítsd, amivel én egyet értek, hamár évekig eltartattad az állammal, a minimum, hogy valamennyit vissza is adsz.

Az meg hogy ki mennyire értéktelen szintén részlet kérdés. Fogalmad sincs ki vagyok. És ez így is van jól. Viszont én legalább nem általánosítok minden kis hülyeség miatt.

2013. jún. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én nem írtam alá semmilyen szerződést, ami kötelezné, hogy itthon maradjak. Oda megyek ahova akarok. A diplomámat nem az állam, hanem az édesapám, édesanyám és a nagyszüleim nem kevés adója finanszírozta.

Nem általánosítasz?! Ember! Itt parasztozol! Mi ez ha nem általánosítás! Egyébként kitalálom, te vagy Superman! Ja bocs, ő nem létezik.

2013. jún. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"Jól meg fogsz élni a hálapénzekből. Mondjuk ehhez kell egy kis gerinchiány."


Éppen próbáljuk eltöröltetni. Nagyon nem jó, hogy van, megvesztegethetővé teszi az orvost, kiélezi a kollégák közötti nézeteltéréseket, megalázó stb. Normális fizetés kellene, nem pedig alamizsna. Ráadásul a beteg befizeti a TB-t aminek az EÜ a töredékét kapja vissza, aztán újra fizet nekünk, mert az ő befizetett pénzét mi nem kaptuk meg. A fő probléma pont a TB rendszer, az egész egészségügynek öngondoskodási alapon kellene működnie, és akkor nem lenne olyan probléma, hogy melyik betegnek adjam az utolsó doboz gyógyszert, vagy hogyan csináljak helyet az osztályon, mert minden tele van alkoholistákkal, és olyan emberekkel akik a büdös életben egy fillér TB-t nem fizettek.

2013. jún. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Igen, én vagyok Superman. :-)


Tehát adóból lett fizetve. Elmondom, hogy az adó, onnantól hogy bekerült az állam kasszába, az az állampénze és hacsak nem költségtérítéses szakon vagy, az állam fizeti a tanulmányaidat abból a pénzből amit nem csak a te rokonaid adóznak le.

2013. jún. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Éppen próbáljuk eltöröltetni. Nagyon nem jó, hogy van, megvesztegethetővé teszi az orvost, kiélezi a kollégák közötti nézeteltéréseket, megalázó stb. Normális fizetés kellene, nem pedig alamizsna. Ráadásul a beteg befizeti a TB-t aminek az EÜ a töredékét kapja vissza, aztán újra fizet nekünk, mert az ő befizetett pénzét mi nem kaptuk meg. A fő probléma pont a TB rendszer, az egész egészségügynek öngondoskodási alapon kellene működnie, és akkor nem lenne olyan probléma, hogy melyik betegnek adjam az utolsó doboz gyógyszert, vagy hogyan csináljak helyet az osztályon, mert minden tele van alkoholistákkal, és olyan emberekkel akik a büdös életben egy fillér TB-t nem fizettek.


Ezzel viszont majdnem tökéletesen egyetértek. Jó lenne a TB, ha maradna, viszont mégjobb lenne, ha tényleg megkapnátok azt a pénzt, amit befizetünk, mert ez így abszolút lose-lose helyzet.


Viszont itt és most elnézést kérek a parasztozásért. Viszont elvárom, hogy ne általánosíts és legyél tökös,állj a sarkadra és a rinyálás helyett inkább ismerkedj. :-)

2013. jún. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Magyar állam... LOL. A magyar államnak onnantól lehet bárki felé bármi követelése, ha valami szolgáltatást nyújt a létminimumon kívül.

Mit kapunk az államtól. Csapnivaló alulfinanszírozott EÜ-t, amit csak az orvosok, és nővérek kitartása tart egyben. Csapnivaló, korrupt rendőrséget, csapnivaló tömegközlekedést, borzalmas úthálózatot, elavult kommunista oktatási rendszert(félreértés ne essék a tanárokat azért tisztelem), létminimum alatti nyugdíjakat, pocsék fizetéseket. De azért stadionokra van pénz, meg az éppen aktuális se.gfej politikai slepp fenntartására van pénz.

Tudod mit, a szüleimnek, rokonaimnak tartozom, a tanáraimnak tartozom, a barátaimnak tartozom, a sporttársaimnak tartozom annyival, hogy itthon maradok, a magyar államnak viszont nem tartozom semmivel. Akinek ez nem tetszik az pedig kinyalhatja a se.gem, mert odamegyek és ott dolgozom, ahol akarok.

2013. jún. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!