Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok válaszolnátok nekem erre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok válaszolnátok nekem erre?

Figyelt kérdés

van egy srác biztonsági őr egy élelmiszer boltba egyszer mentem és meg akadt egymáson a szemünk.

majd másodjára mikor mnetem vásárolni odajönn hozzám 1-2 szót váltottunk majd mikor találkozunk köszönünk egymásnak. de!

tegnap mentem megint a boltba köszöntünk és utánam jött majd megint visszamentem de már babakocsival :(

a többi biztonsági őrrel volt kint és beszélgettek, ránéztem és nem tudom hogy mit gondolhatott rólam olyan mereven nézett most vagy azt gondolta hogy te h*lye k*rva vagy nem akart hinni a szemének.

21 éves vagyok és látom rajta hogy nagyon bejövök neki mióta megláttam elájulok túle esténkánt rágondolok és mikor megyek oda a boltba mint egy szűz olyan vagyok izgulok, remeg a gyomrom és kivagyok :D

kicsit félek ha megint megyek a boltba hogy érdekelni fogom még? :(


2013. jún. 5. 15:13
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
én nem akarok kapcsolatott köszi elég volt hanem egy tartós sex kapcsolatott.
2013. jún. 5. 15:58
 12/14 anonim ***** válasza:
Az meg elég gáz...
2013. jún. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Miért? egy anyuka ha nincs együtt a gyerek apjával és csalódott és ha nem akar kapcsolatott attól még szüksége van minden egészséges embernek a sexre nem ? :O
2013. jún. 5. 16:02
 14/14 anonim ***** válasza:
Igen szükséged van rá. Ha nem fogsz szexelni már holnap megfogsz halni. Nyomás gyorsan feküdj rá arra a pasira és erőszakold meg, mert ez egy élet halál kérdés...
2013. jún. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!