Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szemétség volna, ha beköpném?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség volna, ha beköpném?

Figyelt kérdés

Van egy srác az osztályomban,megbukott hozzánk. Tavaly össze akartunk jönni,de közben összejött egy másik lánnyal..

A lány elég csúnyácska,noha én sem vagyok egy matyóhímzés..félreértés ne essen,nem érzem magam felsőbbrendűnek senkinél..

de a gyerek mindig beszólogat nekem hol azt,hogy milyen zsíros vagyok máskor meg,hogy áll rám neki meg ilyenek...gondoltam elárulom a kis barátnőjének miket beszél és akkor már talán nem leszek olyan csúnya és zsíros..egyébként meg nem vagyok az,nem tudom miért kötekszik ezzel..tavaly 10 kg -al több voltam,mégis szaladt utánam..egyébként 166 cm és 60 kg vagyok./18/L


2013. jún. 5. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
18 éves létetekre nagyon dedós szinten vagytok! Miért kell vele foglalkozni? NE vegyél róla tudomást, aztán majd abbahagyja. Egyébként a sztorit olvasva én azt hittem 12-13 évesek vagytok...
2013. jún. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az már f@szság lenne, ha a párkapcsolatát próbálnád meg tönkretenni.
2013. jún. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen ez elég óvodai színvonal.
2013. jún. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Én biztos beszélnék a barátnőjével,ha már mindig beléd köt. Nem értem mi élteti ezeket a szemeteket... 18/l
2013. jún. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A srác látszik, hogy csak szopatott téged. A legjobb megoldás ha nevetségessé teszed mások előtt, biztos rajta is találsz fogást. De mindenképp frontálisan támadj, ha hátba támadod mindenki aljasnak fog tartani. Más különben 166 centihez 60 kg tényleg nem sok Ha! formás vagy mellette.
2013. jún. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És akkor mi van? Azt mondta kövér vagy, és? Engem is szoktak baszogatni, nem tudom mért kell ezen annyira kiakadni... Tipikus kis érzékeny, törékeny kis virágszál. Nem kell vele foglalkozni és kész. Ha látja hogy leszarod úgyse fog piszkálni, hisz az emiatti kirohanásaid éltetik a szemétkedését.
2013. jún. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A válaszok alapján be lehet határolni az adott ember életkorát! :)

Égesd le, állj bosszút, köpd be stb. - taknyos tini

Ne foglalkozz vele - felnőtt, érett ember

Persze ez az én egyéni véleményem...

2013. jún. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mit kell vele foglalkozni ha tudod ,h nincs igaza.Ezzel csak azt fogod bizonygatni h még minidig érdekel ez a fiú, mert különben miért érdekelne ennyire ,h miket szólogat be!?

Ha meg nem fogod figyelembe venni amit mond előbb utóbb úgy is abbahagya .

2013. jún. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amikor gúnyol, higgadtan csak annyit mondanék neki, hogy "kispajtás, ne felejtsd el, hogy mindenkit lehet gúnyolni, MINDENKIT! ...
2013. jún. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!