Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van ez az ellentét bennem?

Figyelt kérdés
Egyszerre utálom és kívánom a csajokat. Sokat gúnyoltak a lányok, meg olyan szívtelenek, kegyetlenek tudnak lenni sokszor, mégis valamiért folyton egy barátnőre vágyom. Talán hülye mód valami mesében hiszek még, hogy van egy lány, aki más, mint a többi, aki jószívű, megértő, tud szeretni engem és nem gúnyol ki. Az a baj, hogy folyton csak bántanak a csajok, a szavak sokkal jobban tudnak fájni, mint a fizikai bántalmazás és szerintem ezt ők is tudják. Sokszor még ismeretlen csajok is leszólnak, hogy de csúnya vagyok és, ha bepróbálkozom a lányoknál, akkor kinevetnek vagy tök flegma fejet vágnak, mintha valami szörny lennék a szemükben. Hát tényleg ennyire a külső számítana a csajoknál, csak a leghelyesebb fiúknak adnak esélyt én azt tapasztalom. Egy kevés normális és szép lányt találtam már szerencsére, de ők foglaltak voltak és így náluk sem volt semmi esélyem, bár van egy olyan érzésem, hogy nekik sem jöttem volna be a külsőm miatt,ha egyedülállóak is lettek volna. Olyan elkeserítő ez a harc, próbál az ember találni egy lányt, aki úgy tudja szeretni, ahogy kinéz és sehol egy ilyen lány. Én már akármilyen külsejű lánnyal összejönnék, ott tartok emiatt, pedig régen még nekem is voltak vágyaim, álmaim, de már feladtam.
2013. jún. 5. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert hülye vagy összeszedni egy épkézláb csajt viszont a punci meg kéne. Ezért.
2013. jún. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja és te is felszínes vagy. Egyből a külsőt nézed.
2013. jún. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kesergés helyett próbálj meg például változtatni a külsődön! Ha duci vagy, akkor fogyj le, ha pattanásos az arcod, akkor menj el bőrgyógyászhoz, ha sovány vagy, akkor járj edzeni. Ha egyszerűen csak "nem vagy helyes", akkor is sokat tudsz javítani magadon egy előnyös frizurával, igényes öltözködéssel.
2013. jún. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Öreg hiba,hogy mindenki az angyalarcú démonokat veszi észre kapásból.Holott lehet,hogy egy átlagos csajjal többre mennél.
2013. jún. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!