Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Természetes mellnövelésre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Természetes mellnövelésre ötletek? Nagyon sok kamu köztük, de tényleg érdekelne konkrét tapasztalat, mielőtt az utolsó esélyt, a szilikont választanám.

Figyelt kérdés
És ne mondjátok h "nem baj ha kicsi, csak formás legyen", mert nem formás. nem kerek.

2013. jún. 9. 11:22
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Szerintem ha csinálsz egy képet, és arról kérdezed meg az embereket, hogy szerintük milyen, akkor azt biztosan le lehetne vonni hogy nem-e az önértékeléseddel van-e a probléma. Szerintem nem rosszak, csak te rossznak látod őket.

Viszont vannak olyan nők akik meg pont ennek az ellenkezője, nah az dúrva. XD

2013. jún. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
aranyos vagy (h cickókat akarsz látni:D), de tényleg kicsikék. mint egy bimbózó tininek. de a kisebb fajtának.:D
2013. jún. 9. 14:02
 23/34 anonim ***** válasza:

Ha csak cickókat akarnék látni, akkor arra ott van az internet szinte végtelen határokkal. :)

Mondjuk, ha kicsik a melleid, és jól tudod hordani, akkor is ugyan úgy tudják majd a pasik a nyálukat csorgatni utánad. :D

2013. jún. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

aki bedől egy olyannak amit a 3-as linkelt, annak annyi esze van mint egy zsák teveszarnak


ha jobb lesz tőle az életed szerintem menj el implantálgatni én azt mondom

2013. jún. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
0%
hhmm... nekem is küldhedsz róla képeket ! tetszenek a kicsit cickók ! :)
2013. jún. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 acelsziv ***** válasza:
100%
de tényleg! Mi a baj? Kicsik, vagy formátlanok?
2013. jún. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
mindkettő. nem félgömb alakú.
2013. jún. 9. 23:45
 28/34 acelsziv ***** válasza:
100%

na és akkor mi van? Feszesek legalább?

ja, és itt egy kérdés, ami talán megerősít téged :)

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2013. jún. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:

hát köszi. amúgy feszesek, dehát ilyen méretben megereszkedni sem nagyon tudnak:D

amúgy nagyon sokszor próbáltam már ezen túltenni magam, de abban a korban, amikor nőni kezdtek(aztán meg nem), nagyon sokat bántottak miatta, körülöttem mindenki ilyen túlfejlett volt, meg idősebb, és ez azóta megmaradt. arra is gondoltam már h ilyen pszichés blokkolás miatt állt meg a növésben, mert annyit görcsöltem rajta. dehát ez van. és kezdek belefáradni

2013. jún. 10. 00:05
 30/34 acelsziv ***** válasza:
100%
és a pasijaid hogyan értékelik őket?
2013. jún. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!