Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Természetes mellnövelésre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Természetes mellnövelésre ötletek? Nagyon sok kamu köztük, de tényleg érdekelne konkrét tapasztalat, mielőtt az utolsó esélyt, a szilikont választanám.

Figyelt kérdés
És ne mondjátok h "nem baj ha kicsi, csak formás legyen", mert nem formás. nem kerek.

2013. jún. 9. 11:22
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
hát nagyon sok kapcsolatom nem volt. három hosszabb volt, az első annyira nem foglalkozott velük, de nem éreztem, hogy nagyon rossz lenne neki ettől, a második szerette őket, de tudom, h örült volna, ha nagyobbak, a harmadik meg megint csakúgy elvolt velük. soha nem bántottak miatta, de azért látom, h nem vesznek meg tőlük
2013. jún. 10. 00:11
 32/34 acelsziv ***** válasza:
100%
"második szerette őket, de tudom, h örült volna, ha nagyobbak" Miből gondolod? Tett bármilyen utalást? Figyelj: Te nem csak két mell vagy. Azt mondod feszesek. Nagyon jó. Innentől, ha a többi tulajdonságodat és adottságaidat hozzáadod az jön ki, hogy a melleid csak mindezek töredékét képezik. Van akinek a mellei a szexepilje. Neked talán a szemeid, az ajkaid vagy a feneked. Találd meg a sajátodat és arra fektess több hangsúlyt.
2013. jún. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem sem paráz ! Egy nagymellű nő sosem lesz olyan sudár, és karcsú, mint egy kicsi cickóval rendelkező csajszi ! Valakinek ez, valakinek az! Arról nem is beszélve, hogy nagyon ritka az, akinek nagy melle van, és ehhez szép fenék társul ! Szóval a tökéletest keresehetjük, de megtalálni.. :)
2013. jún. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 Kerolány2 válasza:
Ami furcsa írok pl-át egyik héten pici mellei voltak a rokonoknak másik héten még hipp-hopp megnőttek.Kérdeztem tőle ez,hogy lehet?Ez ismétlődnek nála egy évben többször a válasza,hogy ő nemcsinál semmit és ráadásul nem is hízott vékony maradt csak a mellei nőttek.Ezt már több nőnél is megfigyelés vékonyakon,hogy hirtelen csak az megváltozott,pedig némelyiknek pénze sincs műtétre és nem is műtétet.Akkor mit esznek,ha csak a mell nől?
ápr. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!