Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy szép cigány lány mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy szép cigány lány mit tegyek?

Figyelt kérdés
van egy szép cigány lány a suliba gyönyörű szép jó fej kedves aranyos okos :) Nem látszik rajta hogy, cigány fehér bőrű tisztességes lány És nagyon csinos is ! 14 éves de ki néz 16-nak 1 bombázó a fiúk buknak is rá ! De nem foglalkozik velük barátok vagyunk mondtam neki hogy, nekem ő nagyon tetszik ! Ki derült hogy, én is neki de hát szülei nagyon szigorúak és nem engedik hogy, barátja legyen mit tegyek?? Annyira akarom öt ilyet még nem éreztem soha imádom de még sem lehet az enyém ... ? 16/F
2013. jún. 10. 14:06
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Oláh cigány...azt tudnod kell, hogy ők a leghagyományörzőbbek. Nem is fogják engedni a szülei, hogy járj vele. Még más csoportba tartozó cigányokkal sem igazán keverednek, nemhogy "gádzsókkal". Vannak olyan oláh cigány családok, ahol már gyerekkorban kijelölik a lánynak, hogy ki lesz a férje, és 13-14 éves korban össze is házasítják őket. Mondjuk azok alapján, amit írtál, nem biztos,hogy annyira konzervatívak (ilyen kivágott pólót nem is hordhatna, csakis hosszú szoknyát blúzzal), de én annyira nem fűznék sok reményt ehhez a kapcsolathoz. Megjegyzem, egyébként jobban is jársz...náluk (de más cigányoknál is) a pasasnak az a dolga,hogy etesse és pénzelje az asszonyt (mindegy, miből), az asszony pedig nem dolgozhat. Gürizhetsz életed végéig. Ja, és ha megunod, náluk főleg nincs olyan, hogy elhagyod.
2013. jún. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Hát ja értem én am nem igazán hagyomány őrzök szerencsére :)

De szerintem is igazad van hagyom :( Hiába szép meg csinos aranyos okos stb.. De úgy se engednék meg :/

2013. jún. 11. 21:31
 23/23 anonim ***** válasza:
Utólag, és évekkel később, de figyelj, tapasztalatból beszélek. Ha kihagysz egy lehetőséget, csak mert számodra lehetetlennek, vagy elérhetetlennek tűnik, később bánni fogod, és már késő lesz. - (Bár igazából sohasem késő, de nah..) Nem a faji hovatartozás számít, különben is, ma már nagyon nem PC dolog elítélni valakit a származása miatt, és állítom, köztünk Magyarok között is van elég bűnöző, gyilkos, és indulatos agresszív ember, a cigányok se mind olyanok, csak a rasszista seggfejek minden cigányban a rosszat látják, de őszintén, vannak köztük barátságos emberek is. Ha szereted, küzdj, harcolj érte. A szerelem kitarthat egy életen át, vagy csak pár évig, a fellángolás max néhány nap,hét, vagy esetleg hónap. Attól függ mikortól dughatod, de nah. Küzdj érte, mert ha ilyen könnyen feladod, és számít mások véleménye neked, akkor sose lesz barátnőd, sőt senkid sem!
2023. ápr. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!