Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy szép cigány lány mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy szép cigány lány mit tegyek?

Figyelt kérdés
van egy szép cigány lány a suliba gyönyörű szép jó fej kedves aranyos okos :) Nem látszik rajta hogy, cigány fehér bőrű tisztességes lány És nagyon csinos is ! 14 éves de ki néz 16-nak 1 bombázó a fiúk buknak is rá ! De nem foglalkozik velük barátok vagyunk mondtam neki hogy, nekem ő nagyon tetszik ! Ki derült hogy, én is neki de hát szülei nagyon szigorúak és nem engedik hogy, barátja legyen mit tegyek?? Annyira akarom öt ilyet még nem éreztem soha imádom de még sem lehet az enyém ... ? 16/F
2013. jún. 10. 14:06
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
[link] Hogy hagynák el 1 ilyen csajt?
2013. jún. 10. 15:01
 12/23 anonim ***** válasza:

Ez a tartalom jelenleg nem érhető el


A keresett oldal nem jeleníthető meg. Az okok a következők lehetnek: az oldal ideiglenesen nem érhető el, megtekintése nem engedélyezett, vagy a hivatkozás hibás/már nem létezik.


Vissza a kezdőlapra

2013. jún. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Én se látom :S

Am szerintem csak kell valaki akivel együtt lehetsz.

Akit átölelhetsz.Épp ő volt a közeledben és kész.Hagyd a francba a cigányt.Ennek nem lesz jó vége.

2013. jún. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Küldj másik linket.
2013. jún. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
[link] Nem de hogy, sok csajom volt már és egyiket sem szeretem úgy mint öt! Szóval nincs hiány érzetem vagy valami :D
2013. jún. 10. 16:10
 16/23 anonim ***** válasza:

Ezért vagy úgy oda?:/

Nemcsak cigány, de még ribis is.

2013. jún. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Ez a csaj nem valami nagy szám.

Ez egy tipikus f@szmarcangoló :D

Am már nekem megvolt :)

2013. jún. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Milyen ribi mi van féltékenyek vagytok gyökerek !
2013. jún. 10. 21:22
 19/23 A kérdező kommentje:
Attól mert csinos meg szép attól nem ribanc pfff...xD
2013. jún. 10. 21:26
 20/23 anonim ***** válasza:
65%
Szépen égne a kazánban.Maradj a saját fajtádnál,ha egyszer valaki bekerül a cigók közzé,nagyon nehéz tőlük megszabadulni,hallgass a többségre nem éri meg.
2013. jún. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!