Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ismerkedhetnék a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedhetnék a szomszéd asszonnyal? Nagy kívánatos és szimpatikus. Leakarok feküdni vele.25/F

Figyelt kérdés
3 hete költöztem új helyre és van egy egyedülálló 2 gyereket nevelő 38-40 körüli,nagyon igényes,szexi nő a házban.Szerintem én is szimatikus vagyok neki,látom rajta.Hogyan lenne érdemes közeledni feléje?
2013. jún. 11. 13:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
39%
Nekem nem az a nem szimpatikus, hogy szeretnél lefeküdni a szomszédban lakó jó nővel, mert ez teljesen természetes, egészséges dolog. Az nem annyira vonzó tulajdonság, hogy ehhez olyan tökelten vagy, hogy meg kell kérdezned másoktól, hogy hogyan is közeledj hozzá. Nem kell ehhez közvetítő közeg. Két ember kell hozzá. Ha vonzódik hozzád ő is, meg fogjátok találni a módját.
2013. jún. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
71%
Én is azt mondanám, hogy maximum mutasd ki, hogy tetszik neked, de ő lépjen feléd. Ha igényes és kívánatos, bizonyára hosszútávú kapcsolatot is szeretne magának, azt pedig te 25 évesen nem tudnád megadni neki.
2013. jún. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
77%

Amilyen fröcsögős, hisztizős, értetlen levelet írtál nekem privátban, azután azt mondom, ne is próbálkozz.

Nem vagy te még elég felnőtt egy érett nőhöz, maradj meg a plázacicáknál, náluk még nyerő lehet az ordenáré, nagyképű stílusod.


A tanácsok és mondanivaló lényege látom harmadszorra sem jutott el az agyadig.



Fogsz te még a fal mellett osonni, ha összefuttok a lépcsőházban....

2013. jún. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!