Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Furcsa különc lennék vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa különc lennék vagy normális?

Figyelt kérdés

Majdnem 20 éves srác vagyok.Nem iszok,nem cigizek,nem szeretek bulizni.Nem szeretek kitűnni a tömegból.Szeretem az átlagos és egyszerűéltem.

A társaság helyett inkább sportolok vagy dolgozok valamit.

Viszont azt látom,hogy a korobeliek egyáltalán nem illyenek.Hiába járok nyitott szemmel még sem látok ennyire "különc"embereket.Ez valahogy elszomorít.A lányokban sincs meg az amit keresek bennük.

Én lennék túl szembefordulva a mai világgal?


2013. jún. 11. 19:45
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Mielott valaki félre érti a piara drogra gondoltam hogy hüye világ.
2013. jún. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Nézd meg ezt a videót: [link]
2013. jún. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Nagyon sok dolog érdekel és vannak céljaim is.Amikért nagyon küzdök.

Olvasni is nagyon szeretek.Gyakorlatilag folyamatosan lefoglalom magam.Csak hát ez arra megy ki,hogy egyedül vagyok

2013. jún. 11. 20:05
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha így folytatod ki fogsz tűnni a tömegből,a többiek meg lezüllenek és elkallódnak:)


Úgyhogy adj hálát,hogy így sikerültél.

2013. jún. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
jaj de utálom ezt. te pont azzal akarsz kitűnni, meg különc lenni, hogy ilyen dolgokat emelsz ki. szóval te is ki akarsz tűnni, hiába állítod, hogy nem, különben nem tennél fel ilyen kérdést.
2013. jún. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Nincsenek közeli barátaid? Szüleiddel, testvéreiddel jó kapcsolatot ápolsz?

Az ember társas lény, fontos a kommunikáció,ezáltal fejlődsz. Sajnos nem mindig elég, ha könyvekre/ hobbijaidra támaszkodsz.

Szembe kell nézni a való élettel, hisz mindig adódhatnak olyan helyzetek, amiben igen is kommunikálni kell, embereket kell elviselni több napon keresztül.. az élet kemény. Néha a hülyéket is el kell viselni.


19/N

2013. jún. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Barátom ugyanilyen, én ilyennek szeretem, bár én kicsit bulizósabb vagyok, és buliban iszok is, de ezt nem úgy kell elképzelni hogy minden héten holt részeg vagyok :D De nagyon jól megvagyunk a barátommal, őt nem zavarja ha elmegyek szórakozni, én meg tisztelem benne hogy ilyen, és nem olyan, amilyen pasikkal buliban szoktam találkozni... :D

Az ha nagyon otthonülős vagy, sok embernek gond (bár van akinek az se), de ha lehet veled programokat szervezni, ha bulizni nem is szeretsz, akkor szerintem így nagyon jó vagy. :) Nem átlagos, de ez semmiképpen nem rossz. :)

2013. jún. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Nem sok barátom van.Szoktam beszélgetni.El is lehet velem menni programokra.

Csak ezeket a mai szórakozásr nem kedvelem..Nekem egészen mást jelent mint a mai srácoknak/csajoknak.

2013. jún. 11. 20:23
 19/22 anonim ***** válasza:
Én sokkal többre értékelem a magadfajta pasikat, mint a többi, átlagos, bulizós emberkét. És tudom, hogy nehéz így barátokat találni, mert te nem illessz abba a világba, amibe a többség jól érzi magát, de ha Te ilyen vagy, akkor maradj is ilyen. Amúgy én is hasonló helyzetben vagyok, abból a szempontból, hogy én se vagyok a buli-cigi-pia-drogok híve, teljesen hidegen hagynak, bár szerencsére nem vagyok egyedül, egy csomó barátom van így is, még a fent említett típusból is, de ők elfogadják, hogy ilyen vagyok és kész. Szerintem te is találhatsz olyan barátokat, akik vagy hasonlítanak rád, vagy elfogadnak úgy, ahogy vagy. Mindenesetre semmiképp ne változz meg, mert így vagy tökéletes, önmagad. A világgal meg ne foglalkozz. Dögunalom lenne, ha mindenki a mostani divat szerint élne. Gondolj úgy magadra, mintha te lennél az egész csokidarab a fagyiban. Abból is kevés van, de sokat dob a Nagy Egészen.
2013. jún. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Annyira nem zavar a dolog.Katonának készülök és ott lenne társaság.

Csák néha magányos vagyok.

A csajozással nincs gond.Szex bármikor lehet.Viszont nagyon kevés lány van aki érzelmeket indít el bennem.

2013. jún. 11. 20:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!