Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Vonzónak találjátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Vonzónak találjátok ha egy lány sminkeli magát?

Figyelt kérdés
Nem a kis pirositó szempillaspirál kontrasztjára gondolok ,hanem mondjuk egy dögös piros ruzs ,szépen kihangsulyozott szemek ,nagy szempillák?! nem barbibaba külsőre célzok,de mégis erősebb mint egy natur smink,vagy inkább a természetest szeretitek ?a pasikat eltudja ilyennel ijeszteni egy szép lány?
2013. jún. 12. 18:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
hát ja jó ha kivan hangsúlyozva, csak az egy kicsit ribis hatást kelt szerintem.
2013. jún. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Ha egy ilyen lányt látnál azzzal semmi komolyra nem gondolnál ,csak arra h mekkroa ribanc és hogy csak egy dugásra jó az iylen?
2013. jún. 12. 18:16
 13/20 anonim ***** válasza:
Azt gondolnám, hogy követi a hülye birka barátnői szokásait és a divatot ami a férfiaknak qurvára nem jön be. Vagy aha nagyon durva a smink akkor azt gondolom, hogy qurva!
2013. jún. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
nem! nem írtam ilyet. senkiről sem alkotok véleményt meg hogy mire kellene, míg nem ismerem...
2013. jún. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

de sminkeld magad ha akarod, ha úgy érzed jól magad...de én most amúgy úgy érzem hogy normális lány vagy, tehát nem az a ribanc, csak smikeled magad, és nem megy oda senki. Lehet h egyszerűen túl szép vagy :)

Ami még lehet h nagyképű vagy, vagy azt hiszed ha kisminkeled magad, akkor nagylánynak tűnsz. Nem kell megsértődni csak őszinte vagyok. :)


Hány éves vagy amúgy? 22 körülire tippelek

2013. jún. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
47%

Persze minden srác monda, hogy fölösleges a smink meg stb., de szerintem a fele se ismeri fel, ha egy nő kihúzza a szemét tussal, csak azt hogy milyen jól néz ki valamitől. Ha a sminktől tényleg nem lennének szebbek a lányok és tényleg fölösleges lenne akkor nem sminkelnék magukat. Van különbség e között [link] meg e között [link]

Én csak kiszoktam húzni tussal a szememet és tényleg több fiúnak tűnök fel sminkben, mint nélküle.

18/L

2013. jún. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok és utolsó egyetértek veled ,énsem zombivá sminkelem magam ,meg amugy tényleg a pasik itt eztirják ,de élőben mégis azt a lányt nézik meg akinek tökéletes a bőre ,kivan emelve a szeme...szoval kicsit felszines vélemyénmondás ez itt ,nad emindegy amire kiváncsi voltam azt leirták,köszönöm mindenkinek :)
2013. jún. 12. 18:35
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
igen, szebbé tesz de ne vidd túlzásba, ha meg alapból szép vagy nagyon és nem öregszel akkor nincs rá szükséged
2013. jún. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Engem a rúzs kifejezetten taszít,mint mondjuk a szájfény.

De alapból az is ha egy lányon több festék van,mint a szobám falán.

2013. jún. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bejön, amikor egy csaj sminkje nem átlagos és kihangsúlyozza a szemét v a száját. Meg lehet ezt csinálni ribis hatás nélkül is! Igazából aki ért a sminkhez az meg tudja. Rájuk aztán még az ellenzők se fogják azt mondnai, h ki van mázolva, mert néha talán észre se veszik, mert olyan jó az összhatás.

22/F

2013. jún. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!