Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem most már így kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem most már így kell élnem? 27/N

Figyelt kérdés
27 évesen 2 éve nem volt pasim. Már rohadtul unom, hogy a kollégák, rokonok, ismerősök ezzel nyaggatnak: férjhez kéne már menned, miért nincs pasid, ideje lenne már unokákat szülnöd. Miért ennyire vérszívók az emberek? Már ott tartok, hogy lassan össze veszek velük ez miatt. Próbálkoztam interneten, szórakozóhelyeken, ahová hívnak megyek, de semmi. A környezetemben élő pasik foglalktak, aki nem az meg egyszerüen nem érdekel. Már nagyon elegem van. Nagyon szeretnék már valakihez tartozni. Nem vagyok csúnya sem, adok magamra. Akkor mi lehet a gond?
2013. jún. 12. 20:29
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban! :) 29 N
2013. jún. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Az a gond, hogy pasit keresel és nem férfit. A kettő között hatalmas különbség van.
2013. jún. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Jól értem, te most a külső nyomás hatására szeretnél elsősorban párra lelni? Amíg foggal-körömmel akarod, nem fog menni, de majd ha hagyod, megnyílik előtted az út.
2013. jún. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 Nosco ***** válasza:
Rossz helyen keresed nagy az elvárás. Egy szabad 27F
2013. jún. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Na és? Mi közük van a te magánéletedhez? Ha kell, nyugodtan sértsd meg őket.
2013. jún. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

"Mi lehet a gond?" Semmi. Egyszerűen nincsen szerencséd, megesik az ilyen.

Én ugyanebben a cipőben járok mint Te, nekem mindig azt mondják a barátok/haverok, hogy ne törődjek vele, mert ha mindig rá gondolok, akkor csak rosszabb lesz. Én is próbálkoztam a netes társkeresőkkel, de aki engem érdekelne az el van szállva magától.

Csak annyit tudok mondani Neked, hogy ne keseredj el, nincs ebben semmi rossz, fiatal vagy még Te is, nem késtél el semmiről. Majd szorítok neked ;) 22/f

2013. jún. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Majd eljön az igazi,meglátod,csak ne akard ilyen görcsösen.Menj szórakozni minél többet és ismerkedj. "Jó munkához idô kell!". Sok sikert!
2013. jún. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet hogy Nagyon rá stresszelsz h találj valakit!? Ne keress és majd ő beléd botlik! Én nem kerestem és derült égből villám csapás! :-) 5eve együtt és 2gyerek! Sajnos neten sok a kamu profil! Fel a fejjel! Környezetedben tudasd h lesz partnered ha alkalmas jelölt lesz rá! :-) 27/N
2013. jún. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Amúgy merrefelé laksz? privibe is jöhet
2013. jún. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

ja majd eljön az igazi...persze, hogyne.

De ha nem tesz az ember semmit csak ül a seggén akkor b@szhatja az igazit.


Lehet amúgy hogy rossz helyen ismerkedsz.


Kisvárosban vagy nagyvárosban élsz? de azt írod eljársz szórakozóhelyre és sehol semmi....


Nem láttad úgy 1x sem hogy a pasi akarna de nem mer te meg vársz hátha aztán annyiban is marad?? Néha egy nő is félreteheti a büszkeségét és kezdeményezhet.

Nem esik le a gyűrű a kisujjáról.


Ne várj mindig! Cselekedj, kezdeményezz nyugodtan.

És nem kell a hülye szöveg, hogy "jajj rib@ncnak néznek majd" A lószart! A legtöbb pasi örül hogy ha a nő kezdeményez.

Az hogy meg milyet fogsz ki az akkor derül ki ha megismered.


(ja és ne ugy állj neki keresni, hogy neked férj kell meg olyan akitől gyerek is lesz 1 éven bülül)

2013. jún. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!