Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem most már így kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem most már így kell élnem? 27/N

Figyelt kérdés
27 évesen 2 éve nem volt pasim. Már rohadtul unom, hogy a kollégák, rokonok, ismerősök ezzel nyaggatnak: férjhez kéne már menned, miért nincs pasid, ideje lenne már unokákat szülnöd. Miért ennyire vérszívók az emberek? Már ott tartok, hogy lassan össze veszek velük ez miatt. Próbálkoztam interneten, szórakozóhelyeken, ahová hívnak megyek, de semmi. A környezetemben élő pasik foglalktak, aki nem az meg egyszerüen nem érdekel. Már nagyon elegem van. Nagyon szeretnék már valakihez tartozni. Nem vagyok csúnya sem, adok magamra. Akkor mi lehet a gond?
2013. jún. 12. 20:29
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Az igaz, hogy nem egy nagyvárosban lakom, de azért ha tudok és van kivel elmegyek ide-oda.

A hozzá állásomról annyit, hogy külsőre nem venni észre rajtam, hogy magányos vagyok. Próbálom takarni. Viszont egy jó pár hónapja már felőről ez az egész. Nem önsajnálat ez, hanem fáj. Amiről nem tehetek.

2013. jún. 12. 21:21
 22/29 anonim ***** válasza:
Kérdező, ugyanez volt nálam is, bár nálam mindössze másfél éves volt a kimaradás, de azalatt senki sem... Majd a teljes idő alatt rá voltam görcsölve, hogy akarok valakit, majd miután elengedtem magamtól a problémát, megismerkedtem egy sráccal. Ő nem tett semmit, de én kezdeményeztem, és összejött. Azóta boldogok vagyunk. Neked is siekrülhet, ha a kezedbe veszed az irányítást.
2013. jún. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
De én hiába engedtem el magamtól, nem jött! Akkor most mit csináljak? Már nem tudom elengedni az érzést!
2013. jún. 12. 21:26
 24/29 anonim válasza:
Akkor csak a hozzáállás vagy legalább is valamilyen általad generált tényező marad, mert ha más nem, legalább a "csak egy éjszakára" vágyó srácok megtaláltak volna, akiket még ha le is pattintasz, akkor is a belső önértékelésedet erősítheti. Viszont ezt így neten keresztül nehéz kideríteni.
2013. jún. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Persze, olyan már lett volna akinek csak arra kellettem volna. De az sem sok. De az a baj, hogy én nem így akarok pasival lenni. Én kapcsolatot szeretnék.
2013. jún. 12. 21:31
 26/29 anonim válasza:

Ezt én értem, de akkor meg utána kellene járni, hogy melyik ponton siklik a dolog közted és férfiak között.

Pl. "a nem vagyok csúnya és adok magamra" formula is kissé túl általános, mutass egy képet (akár privátban is)

2013. jún. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Öröm látni, hogy vannak még ilyen értelmes, intelligens nők, mint Te. Emellé viszont egészen érthetetlen, hogy még egyedül vagy. Valószínűleg a kisugárzásoddal lehet a baj, könnyen lehet hogy elriasztod magadtól a pasikat, esetleg túl magabiztos vagy, nem mernek közeledni hozzád.

Amúgy ha megengedheted magadnak, akkor nem ártana valami nagyobb városba költöznöd, itt Budapesten pl. biztos egészen más lenne a helyzet. Persze óriási elhatározás lehet, de azért 27 évesen még nem késő változtatni, kár lenne a legszebb éveidet elfecsérelni.

Amúgy drukkolok, megérdemelnél valakit :)

2013. jún. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

csaknem! bár a fene se tudja...

25F

2013. jún. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Az egész életedet szomorúan fogod leélni, ha mások véleményéből akarsz magadnak életutat formálni. 23/F
2013. jún. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!