Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem most már így kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem most már így kell élnem? 27/N

Figyelt kérdés
27 évesen 2 éve nem volt pasim. Már rohadtul unom, hogy a kollégák, rokonok, ismerősök ezzel nyaggatnak: férjhez kéne már menned, miért nincs pasid, ideje lenne már unokákat szülnöd. Miért ennyire vérszívók az emberek? Már ott tartok, hogy lassan össze veszek velük ez miatt. Próbálkoztam interneten, szórakozóhelyeken, ahová hívnak megyek, de semmi. A környezetemben élő pasik foglalktak, aki nem az meg egyszerüen nem érdekel. Már nagyon elegem van. Nagyon szeretnék már valakihez tartozni. Nem vagyok csúnya sem, adok magamra. Akkor mi lehet a gond?
2013. jún. 12. 20:29
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Az a baj, hogy egy ideig úgy gondoltam rá, hogy majd jön, ha jönnie kell. De ezek az emberek mindig belém ültetik a bogarat, és elszomorodom azonnal, hogy miért van ez így. Én nem akarok így élni. Nem csak az miatt akarok párt, hogy mások ne szekáljanak, hanem mert hiányzik is. Két év sok idő, főleg huszonévesen. Úgy érzem, csak folyik ki az idő a kezemből, mint a víz.

2013. jún. 12. 20:42
 12/29 anonim ***** válasza:

ha elmész valahova, akkor lazán beszélgessél, ne görcsölj, mert akkor még úgy sem sikerül

a környezettel ne foglalkozzál, ha kérdezik, akkor akkor ne válaszolj, v. mást mondj, akkor rájönnek nem foglalkozol velük és ezzel a témával sem, utána erről leszállnak N

2013. jún. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Mivel írtad, hogy nem vagy csúnya így máshol keresnek rajtad fogást a kötekedésben.

Nem tudom, hogy ez az egyedülállóság milyen hatással van rád, de lehet ezért szekálnak, hogy biztos jobb kedved lenne egy társsal magad mellett.

Aggodnak miattad, csak kicsit túlságosan is.

Velem is ez van, engem is mindig betalálnak ezzel.


25/F

2013. jún. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

Én évek óta szerelmes voltam egy kollégámba, de csak távolról imádtam, mert tudtam, hogy komoly több éves kapcsolatban van. (Ráadásul a párja hozzám képest egy bombázó.) Kb. egy hónapja össze is költöztek, már gyereket terveztek. Én ezalatt az idő alatt mindenhogyan próbáltam megszabadulni ettől a plátói érzéstől, több kevesebb sikerrel. Amikor összecuccoltak akkor mondtam le róla örökre, -mindennek vége, gondoltam. Aztán eltelt egy hónap, kiderült nem működik a kapcsolat. A pasi kidobta a barátnőjét! És mi a poén? Azóta közeledik hozzám...ÚGY!!!

Szóval ebből az a tanulság, hogy az életben ha végképp lemondunk valamiről, hamarosan megkapjuk!

2013. jún. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Jönnek a privát üzenetek, innen üzenem, hogy nem ismerkedek már interneten, mert csak rossz tapasztalataim vannak.
2013. jún. 12. 20:55
 16/29 anonim ***** válasza:

A hozzáállásodon változtass.

Nem ismerkedsz neten, mert rossz tapasztalataid vannak.

Élőben talán bejött?

Akkor minek ez a kérdés.


Lehet mindenre nemet mondani, de aztán ne siránkozz, hogy egyedül vagy.

2013. jún. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

ha élőben nincs lehetőség akkor neten se add fel, lehet soka rossz tapasztalat, de nekem pl van pár jó is :P

F19

2013. jún. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Nem tom.

Én nem tartom magam extrán szépnek. Néha úgy tudok kinézni, mint a bűn, komolyan. Szerintem extrán lenyűgöző személyiségem sincs. Nagyon nem is töröm magam, hogy keressek pasit, sose hajkurásztam őket, mint az idióta, hogy most már pedig akarok és KELL.

És nem is éltem valami húdeaktív szociális életet.


De olyan még nem volt, hogy 1-2 hónapnál tovább egy randi se legyen, vagy valami flört vagy kavarás. Valahogy mindig jön valami. Jó, persze nem lesz mindből kapcsolat, és igazán egyszer voltam szerelmes, de a vicc, hogy nem is 20-22 éves srácokkal randiztam főleg, hanem 25+. Te korosztályodban is, 28-29-30 évesekkel is. Teljesen jó pasikkal, és azért csak ezekkel, mert a 30 fölöttiek nem érdekelnek, pedig onnan is jött érdeklődő.


Szóval elhiszem, hogy nehéz, mert néha én is annak érzem, de aztán jön valami, és lelkes leszek, és rájövök, hogy annyira mégse az. Csak várni kell, hogy valami lehetőség megtaláljon. Az meg már mindegy, hogy neten vagy élőben, engem még netről sem vert át senki, pedig elég sok emberrel randiztam netről is, tudni kell, hogy mire figyelj és kész.


22L

2013. jún. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Látod, neked legalább volt randi vagy kavarás, vagy valami. Nekem 2 éve a nagy büdös semmi... Nem tudom, a válaszolók többsége mennyire érezné magát ennyi idő után nőnek.
2013. jún. 12. 21:17
 20/29 anonim válasza:
Azért végig kellene gondolni, hogy 2 év alatt miért _NEM_ történt semmi. Itt már komolyabb problémák vannak a mélyben. Vagy a körülmények olyanok (laksz egy 150 lelkes istenháta mögötti faluban) vagy éppenséggel a hozzáállásoddal. Végig kellene venni őket, mert ez az önsajnáltatás nem vezet sehova.
2013. jún. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!