Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mennyire befolyásol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire befolyásol az hogy a fiú vasalja-e a haját?

Figyelt kérdés
Egy másik kérdésben olvastam hogy nem szeretik a vasalt hajú fiúkat a lányok, így van ez? Nekem eddig sose volt barátnőm, vasalom a hajam(nem bu*isra és nem emosra) csupán hogy egyenes legyen mert ez illik hozzám a legjobban, szerintem. Lehet emiatt nem találtam még senkit?:(
2009. okt. 11. 10:45
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
29%

én a vasalt hajú fiúkat szeretem :) szerintem tökjól néz ki viszont ha a feje egy pulira hasonlít... :S az ronda a vasalt hajú pasik tökjól néznek ki a farmer fehér ing is jó választás ! kiváncsi vagyok h hogy is nézel ki...

sajnálom azokat a lányokat akik a vasalás miatt ejtik a barátjukat ...

2009. okt. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
18%
Egy fiúnak ne legyen olyan hosszú a haja, hogy vasalnia kelljen!!!!GÁZ!
2009. okt. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
rövid hajjal gyerekes fejem van:) amúgy kb 10 centi hosszú de ránő huh nehéz el magyarázni, magyarán nem látszik hogy hosszú:) nem göndör a hajam csak ha nem vasalom idiótán nézki:) próbálok keresni 1 képet amin hasonló fazonú haja van mint az enyém.
2009. okt. 11. 12:50
 14/29 A kérdező kommentje:

ahh van is egy, annyi külömbséggel hogy nem nő rá a szememre, mert rühellem ha nem tudok a másik ember szemébe nézni...

[link]

2009. okt. 11. 12:54
 15/29 anonim ***** válasza:
51%
ahogy leirtad h 3perc az egész és nem is b.zis ugy teljesen rendben van :) 15l
2009. okt. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
36%
csak a BÚZÁK vasalják a hajukat, üázzz
2009. okt. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
49%

szerintem tökjól nézhetsz ki ha olyan hajad van mint a linkelt csávónak:D jobb is hogy nem lóg a szemedbe! :)

az vagyok aki úgykezdte h a vasalthajó fiukat szeretem... :D

2009. okt. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2009. okt. 11. 15:55
 19/29 anonim válasza:
50%

És aki órákig zselézi az nem b*zi???????

Amúgy énis vasalom, 3 perc kb nekemis :D

kicsit emo feeling [link]

nekem sajnos ígyis kisgyerek fejem van (16vok)

de volt már pár bnőm, és tartós volt szal neked se kell félned :D

2009. okt. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem az semmit nem befolyásol, hogy vasalod a hajad vagy sem...ráadásul ha úgy tetszel a csajnak akkor neki nem mindegy, hogy reggelente vasalod-e a hajad vagy eredetileg ilyen?!!! úristen lányok...akik szerint ez gáz, talán lehetne tükörbe nézni! és lehet nyugodtan lepontozni...szerintem AKKORSEM gáz!!!! ;)
2009. okt. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!