Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mennyire befolyásol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire befolyásol az hogy a fiú vasalja-e a haját?

Figyelt kérdés
Egy másik kérdésben olvastam hogy nem szeretik a vasalt hajú fiúkat a lányok, így van ez? Nekem eddig sose volt barátnőm, vasalom a hajam(nem bu*isra és nem emosra) csupán hogy egyenes legyen mert ez illik hozzám a legjobban, szerintem. Lehet emiatt nem találtam még senkit?:(
2009. okt. 11. 10:45
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
31%
á tökhelyes vagy :$ :D
2009. okt. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
74%

Úgy látom a saját lány korosztályodnak bejössz :P A 14-16 éves lányok most szerintem inkább többségében buknak az ilyesmire, mert a külső még náluk is ennyire központi kérdés.


Később is igényesnek kell lenni persze, de pl. a hajvasalásos divat, hiába divat, ha csak a férfiak elenyésző részének áll jól. Sőt szerintem csak még kisfiúsabbá teszi az arcot.


A természetes, férfias haj sokkal jobban néz ki, és ezt a 20-as éveik felett álló nők nagy része szerintem így gondolja. Én sosem járnék olyan férfival aki vasalja a haját, mert én azt már túl soknak is érzem.


Amikor azt mondják ne álljon a tükör előtt többet egy férfi, mint egy nő, akkor nem a konkrét perc számít. Amúgy ha jól megnézem azok a férfiak akik vasalják a hajukat nem csak a hajukra fognak kínosan figyelni, tehát az eleve nem 3 perc +. :)


A barátom öccsének is nagyon szép haja van, mégis mindig le akarja zselézni és vasalni. Nem értem én ezt a divatot. Tönkreteszitek csak a hajatokat vele.


Amúgy aki linkelte a képet magáról: ne haragudj, de Neked ez a haj nem áll jól.

2009. okt. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
35%
A két belinkelt kép valami iszonyú gáz!!B*u*z*e*r*á*n*s*o*k!
2009. okt. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
szerintem meg nem rossz, ennyire drasztikusan nem vasalom mert már látszik nagyon rajta hogy vasalod, amúgy szerintem jól áll neked. Ahogy mondtad a 20 év feletti korosztály női tagjai, hát igen lehet igazad van, én is tervezem a hajam levágását de kamaszkorba elmegyez, főleg hogy ilyen vékonyka vagyok... (176 cm, 60 kg) az a baj ugyebár, hogy jól állna nekem is a rövid haj, de izmosodni kellene:)
2009. okt. 11. 19:53
 25/29 anonim ***** válasza:
58%
aki nekem tetszik az is vasalja a haját, de ő valahogy felfelé mintha zselézve lenne:) meg volt már haverom aki vasalja és nagyon helyes és egyáltalá nem b*zis:D
2009. okt. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

akinek göndör annak az a baja. akinek sima annak az a baja.


ez olyan mint a lányoknál a mellméret, akinek kicsi azt nagyobbat szeretne, akinek nagy, az meg kisebbet.

2009. okt. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
90%

Nekem nem jönnek be azok akik vasalják a hajukat. Számomra nem férfias, valahogy mindig a bu.zik jutnak róla eszembe:S

Persze nem azt mondom h neked nem áll jól, meg hasonlók, de nekem abszolút nem jön be, rövid haj párti vagyok!

2009. okt. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Nah nekem is kb ilyen hajam van:

[link]

de én nem vasalom hanem alapból ilyen+ még szőke vagyok :P És sokan féltékenyen hogy nem vasalom :D csak nekem se lóg a szemebe a hajam :) Amugy szerintem rohadt b*zis ha valaki vasalja a haját! Én meglennék elégedve a hajammal :) Én engem azse zavarna ha full göndör lenne :D 16/F

2009. okt. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:

Nekem spec. tökmindegy:)

Ha bejön valaki,nem a haja miatt fog bejönni..:)

2009. okt. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!