Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak, de akár nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, de akár nők is! Szerintetek szép egy pocakos kismama?

Figyelt kérdés
2013. jún. 18. 11:16
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
28%
Számomra nem ...
2013. jún. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem csodálatos!!:) egy kis emberi lény helyezkedik el az adott nő pocakjában..olyan, mint egy csoda!:) 14/L
2013. jún. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
81%
Lehet szép is meg nem is. Ha odafigyel magára, továbbra is igényes a külsejére, csinosan öltözködik, és igyekszik megmaradni nőnek, akkor nagyon is szép lehet, sőt még sugárzik is. Ha viszont nem érdekli, igénytelen magára, akkor épp annyira taszító, mint egy nem terhes nő ugyanezekkel a feltételekkel.
2013. jún. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim válasza:
84%

Szerintem szép! Ahogy leírták persze, aki igénytelen, nem foglalkozik a külsejével az nem. De egy átlagos várandós nő gyönyörű.

Persze ez szubjektív. Én nagyon szeretem és tisztelem a nőket, imádtam amikor a feleségem várandós volt. De tényleg nemcsak azért, mert az enyém volt, a többi terhes nőről is ezt gondolom. Maradjon ápolt és igényes, és valamilyen felsőbb szépség árad belőlük.

2013. jún. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
64%
Igen, lehet szép.
2013. jún. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Második trimeszteres kismamik bájosak.A harmadik trimeszteres nagyon nagy has nekem nem igazán tetszik,főleg ilyenkor nyáron látszik a nőkön,hogy szenvednek is tőle rendesen.


23L

2013. jún. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
97%

Úgy látszik, 70-30%-ra állnak a terhespocak kedvelők az utálkozókkal szemben.


Kíváncsi lennék, hogy a világ egyik legszebb dolgát csúnyának gondolók vajon miféle agymosott zombik lehetnek. (31/F)

2013. jún. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
18%

Ez a sok lepontozás...


Kedves hölgyek, annak gyönyörű akinek gyermekét a szíve alatt hordja. De mit vártok, mi kívülállók ugyan milyen szépséget fedeznénk fel egy valószínűleg meghízott, panaszkodó nőben?

2013. jún. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
91%
Igen, főleg ha még pici a hasa :) de inkább akkor, mikor megszületik a pici, és ott fekszik a karjaiban.
2013. jún. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

persze hogy szep, ha a te gyerekedet hordja


F

2013. jún. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!