Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak, de akár nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, de akár nők is! Szerintetek szép egy pocakos kismama?

Figyelt kérdés
2013. jún. 18. 11:16
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Én is látok bennük szépséget - de semmiképpen sem csúnyábbak, mint a többi nő. Ez a női lét egyik eleme, nem betegség vagy eltorzulás.
2013. jún. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
6%
Nem látom szépnek őket.
2013. jún. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

szexuális értelembe véve nem igazán, mivel nem érez késztetést hogy megtermékenyítsen egy férfi egy terhessége végén lévő nőt, mert érzi tudat alatt hogy erre nem lenne esély, mivel már "foglalt a hely" :)

De az nyilván csodás dolog ha új életet akar a világra hozni, így alapvetően szépnek is mondható.

Az arc meg amúgy is

f19

2013. jún. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
100%

Öhm. Miért nem azt kérdezed meg, hogy szép-e egy női vagy ffi nemi szerv? Nyilván, akinek köze van hozzá, érti, érzi a dolog lényegét, annak lehet szép, egy gyerek meg megijed tőle.

Ezzel csak annyit akartam volna mondani, h ha egy 16 éves fiútól megkérdezed, h szép-e egy kismama, csak annyit lát belőle, hogy nagy a hasa, esetleg csíkos is. Viszont ha egy anyukát, vagy apukát kérdezel meg, akiknél nem volt problémás a terhesség, vagy egy babára váró/vágyó párt, nagy valószínűséggel pozitív választ kapsz.

2013. jún. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
50%

Az apuci meg a szülők rokonok annak tartják...

De mint kívülálló, hát most mit mondjak?? Az arca az lehet szép...

2013. jún. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
nagyon csinos szép 19/F
2013. nov. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Én egyszerűen imádom a várandós nőket. Szerintem valami hihetetlenül szép, gyönyörű, vonzó, szexi egy kismama, a hatalmas, kerek, feszes pocakjával. Minél nagyobb annál szexibb (persze ha a kisbabától nagy, igazi kismama pocak, nem pedig elhízott). Na meg a sok esetben nagy cicik (azokat persze nem csak a kismamákon imádom:)).

22/f

2014. ápr. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!