Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi aranyos abban, ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi aranyos abban, ha egy lány ügyetlen?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, és olyan ügyetlen, hogy néha legszívesebben felképelném magam. Épp az előbb akartam önteni magamnak egy pohár teát, de természetesen a pohár helyett a nadrágomra és laptopomra öntöttem. Na, most pl. ebben mi az aranyos? Mert direkt olvasgattam ilyen kérdéseket, és szinte mindenki azt írta, hogy á, nem gáz, hanem inkább cuki. Érdekes, engem a valóságban senki nem tart aranyosnak ezért, de miért? :D


Egyszer leírtam egy kérdésben is a problémámat, ennyire súlyos eset lennék: http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..


Szóval, ez cuki? Nem inkább idegesítő? Nem őrülnétek meg, ha egy ilyen lánnyal lenne dolgotok? Mert én nem tudnék elviselni egy ilyen pasit.


2013. jún. 19. 21:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

csak nem akar kicikizni azzal hogy (bocsánat)

-ügyetlen

-fakezű

-kétbalkezes

vagy.

2013. jún. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

mivel én is az vagyok nekem ez pluszpont :D

F

2013. jún. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Simán bevállalnálak :D. Mert aranyos és kész :P. 20/F
2013. jún. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

A sorstársam vagy.:) Annyira ügyetlen vagyok, hogy nem emberi, mindig tele vagyok kék-zöld foltokkal, sokszor be van dagadva valamelyik testrészem, a járomcsontom is törtem már el így, csodálom, hogy főzés közben még nem öltem meg magam.:)


A barátom aranyosnak találja, bár a múltkor úgy megzúzódott a térdem, hogy járni is alig bírtam... Akkor már kicsit ingerült volt, hogy miért nem vigyázok magamra, mert ugye ő látja, hogy állandóan ilyen "baleseteim" vannak. De alapjáraton nem zavarja.:)

2013. jún. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
első: nekem senki nem mondja, hogy nem vagyok az :D És nem kell bocsánatot kérned, ezek tény, nem vélemény.
2013. jún. 19. 22:01
 6/23 A kérdező kommentje:
ezek helyett ez*
2013. jún. 19. 22:01
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
HM hát ezt nehéz volna elmagyarázni neked kedves kérdező. A lényeg hogy csak akkor "aranyos" ha a lány jól néz ki és van egyfajta ártatlan, szégyenlős kisugárzása is amitől kicsit megsajnálja az ember de mégis aranyosnak tartja !!! 19/F
2013. jún. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Ártatlan vagyok és szégyenlős, de nem ilyen szeleburdi aranyos módon, az igaz. A jól kinézés meg valóban messze áll tőlem xD
2013. jún. 19. 22:06
 9/23 anonim ***** válasza:
Egyszerű: a fiúk szerint aranyos és cuki, ha egy lány ügyetlen és gyengébb mint ő, mert ez benne azt az érzést erősíti, hogy ő az erősebb, a nagyobb, a lány pedig a kis édes akit megvéd a bajban. Elvégre így vagyunk teremtve. Kb. olyan, mint amikor ti látjátok, hogy egy fiú erős, magabiztos, nagy, akkor mellette igazi nőnek érzed magad.
2013. jún. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Sokkal emberibb vagy tőle, mintha egy tökéletes ultrafeminista lennél.
2013. jún. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!