Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi aranyos abban, ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi aranyos abban, ha egy lány ügyetlen?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, és olyan ügyetlen, hogy néha legszívesebben felképelném magam. Épp az előbb akartam önteni magamnak egy pohár teát, de természetesen a pohár helyett a nadrágomra és laptopomra öntöttem. Na, most pl. ebben mi az aranyos? Mert direkt olvasgattam ilyen kérdéseket, és szinte mindenki azt írta, hogy á, nem gáz, hanem inkább cuki. Érdekes, engem a valóságban senki nem tart aranyosnak ezért, de miért? :D


Egyszer leírtam egy kérdésben is a problémámat, ennyire súlyos eset lennék: http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..


Szóval, ez cuki? Nem inkább idegesítő? Nem őrülnétek meg, ha egy ilyen lánnyal lenne dolgotok? Mert én nem tudnék elviselni egy ilyen pasit.


2013. jún. 19. 21:58
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Szegeden. Hát a laptopomat ért újabb támadásról már lemaradtál (ezúttal egy energiaitalos doboz tartalmát sikerült ráborítanom a töltőjére :') aranyos :D)
2013. jún. 20. 02:04
 22/23 anonim ***** válasza:
szerintem te direkt csinálod xD sajnos nem ott lakom :D
2013. jún. 21. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

"ezúttal egy energiaitalos doboz tartalmát sikerült ráborítanom a töltőjére"


Ezt éppen meg lehet magyarázni azzal, hogy feltöltötted alternatív energiával.

2013. jún. 21. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!