Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi aranyos abban, ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi aranyos abban, ha egy lány ügyetlen?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, és olyan ügyetlen, hogy néha legszívesebben felképelném magam. Épp az előbb akartam önteni magamnak egy pohár teát, de természetesen a pohár helyett a nadrágomra és laptopomra öntöttem. Na, most pl. ebben mi az aranyos? Mert direkt olvasgattam ilyen kérdéseket, és szinte mindenki azt írta, hogy á, nem gáz, hanem inkább cuki. Érdekes, engem a valóságban senki nem tart aranyosnak ezért, de miért? :D


Egyszer leírtam egy kérdésben is a problémámat, ennyire súlyos eset lennék: http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..


Szóval, ez cuki? Nem inkább idegesítő? Nem őrülnétek meg, ha egy ilyen lánnyal lenne dolgotok? Mert én nem tudnék elviselni egy ilyen pasit.


2013. jún. 19. 21:58
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

ciganysongoku: akkor az lehet itt a probléma, hogy én nem vagyok az a kis édes, akit meg kell védeni. Sőt, ellenkezőleg, hideg, utálatos nőszemély vagyok és hozzá még ügyetlen is xD


10: én egy tökéletlen feminista vagyok :D

2013. jún. 19. 22:19
 12/23 anonim ***** válasza:
szerintem a többség addig tartja aranyosnak, amíg nem kell hosszú távon elviselni egy ilyen partnert
2013. jún. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Kegyetlen cuki lehetsz. Mindig imádtam az esetlen csajokat van abba valami ha káosz egy csaj :D Bár az ilyen csajoknak nem szoktam bejönni :S 23/F
2013. jún. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

hideg, utálatos nőszemély vagyok és hozzá még ügyetlen is


És még szép sem vagy, ahogyan mondtad. Mégis van, aki szeret, nem igaz? :)

2013. jún. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Anyám szeret :D
2013. jún. 19. 22:26
 16/23 anonim ***** válasza:
De van barátod, nem? Ő is szeret.
2013. jún. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Dehogy van, akkor nem kérdezgetnék ilyeneket :D
2013. jún. 19. 22:49
 18/23 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt a filmet, tetszeni fog!

[link]

A vége különösen jó. Férfi és nő (mindketten ügyetlenek) egymásra találnak és éppen egy tutajon csókolóznak. A tutaj közben elindul, mert sodorja az ár és mi már látjuk is a háttérben a vízesést.

2013. jún. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Láttam :D Az egyik kedvencem Az ahová lépek ott fű nem terem mellett, mindig mondom is, hogy ezeket rólam mintázták :D Pierre Richard pedig az egyik kedvenc színészem, nem véletlen :D
2013. jún. 20. 00:00
 20/23 anonim ***** válasza:
dik engem kíváncsivá tettél XD hol laksz? :DD úgy megnézném hogy bénázol. hol laksz?
2013. jún. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!