Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok is van olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok is van olyan hogy semmi magánéletetek nincs otthon?

Figyelt kérdés

4-en lakunk, ha akár egy valaki is itthon van, nem tudok szexet nézni, se élvezkedni mert bármikor lebuknék

Még kulcs sincs az ajtómhoz, így beleőrülök.. amikor kezd felállni, akkor jön valamelyik és el kell rakjam


2013. jún. 20. 14:26
 1/10 anonim ***** válasza:
a wc-n csak nem zaklatnak...
2013. jún. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerelj fel zárat.
2013. jún. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szívemből szóltál.
2013. jún. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
így van, a wc-n sem zaklatnak...viszont lehet, hogy kérdezgetni fogják: mikor jössz már...mikor mehetek én is?? :D
2013. jún. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

mi 5-en lakunk így.Én is így érzek.

De nekem még külön szobám sincs...

pedig én majd 20 éves srác vagyok

2013. jún. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nagyon rossz ez így, amikor van időm egy kevés, ezzel elrontanak mindent

A monitor zsinórja el se ér a wc-ig :D

2013. jún. 20. 14:44
 7/10 anonim ***** válasza:
akkor használd a képzelő erődet, vagy nyomtass ki egy képet, verjed arra, vagy ott a telefon!
2013. jún. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi 6-an vagyunk,és mit mondhatnék, nagyon átérzem a helyzetet. :\ Már van különszobám,de csak 1 éve(16 éves lány vagyok),de kulcs nincs hozzá... Éppen ma is kicsit jól éreztem volna magamat,amikor rám törtek,kopogás nélkül(áldott legyen,ó a takaró!). Meg alapból kész lehetetlenség úgy,hogy félpercenként ott mászkálnak az ajtó előtt,és azt várod mikor toppan be valaki... Hát borzalmas. Nem lehet igazán mit tenni,én azt javaslom,ha filmre jobban eltudsz menni,hogy tölts rá párat a telefonodra,és irány a wc.... ^^
2013. jún. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

én sosem értettem a zár témát.

Elmész és veszel.Csavarhúzó meg csak van otthon.Szal max 2ezerből van zár az ajtódon

A kopogás az más tészta.Ha ilyen tiszteletlenek a másokkal az elég gáz....

Bár nekem nincs külön szobám....

2013. jún. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fürdőszoba !
2013. jún. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!