Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem bírom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem bírom ki.15/Autista fiú

Figyelt kérdés
Egy lány mindenki előtt eljátsza hogy szeret és amikor ketteseben vagyunk pofozgat.Kihasználja az informatikai tehetségem és azt is hogy Autista vagyok és hogy félek elmondani másoknak hogy mi történik.Amikor osztály kirándulás volt és azt kérte hogy a hátamon vigyen és mindenki elött eljátszotta hogy mennyire szeret és közben rugdosott és tépkedte a hajam de én nem tudtam mit csinálni.Ha válaszoltok nevet is és kort is írjatok!

2013. jún. 20. 15:55
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

ha gyenge vagy és nem tudsz ellene mit tenni akkor legvégső esetben szólj a szüleidnek vagy a lány szüleinek hogy moderálják már 1 kicsit az édes pici lányukat


és szerintem nem szeret ez a csaj csak érdekből van veled vagy csak azért hogy legyen valakije

2013. jún. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
*Nemet és kort írjatok!
2013. jún. 20. 16:25
 13/28 GrimmjoWwW ***** válasza:
32%
Ne hidd azt hogy gyenge vagy.. :D Ha ezt táplálod magadba akkor tényleg az vagy pedig minden az agyban dől el.. Amúgy az ilyen ribancokat jól pofán kell baszni.. volt már rá példa hogy csináltam ilyet.. olyat szólt amit nem kellet volna én meg aranyosan ököllel megsimítottam az arcát.. 1 hétig bevolt dagadva a pofája.. :D bár vissza gondolva nem bántam meg.. megérdemelte..
2013. jún. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 GrimmjoWwW ***** válasza:
18/f
2013. jún. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
nem szeretnék rendőrségi ügyet
2013. jún. 20. 16:30
 16/28 GrimmjoWwW ***** válasza:
39%
küld gyomorszájon.. kész.. én drasztikusabb voltam.. de ha mondjuk gyomorszájon térdeled akkor abból semmi nem lesz. ;)
2013. jún. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
ÉS az egész család olyasmi mint ö.
2013. jún. 20. 16:42
 18/28 anonim ***** válasza:

Ne hagyd semmiképp se, hogy kihasználjon!

Ne foglalkozz vele. Esetleg szólj a tanároknak, szüleidnek, felnőttnek, akivel jó a kapcsolatod.

Egy kicsit biztosan jó érzés, hogy foglalkozik veled egyáltalán - de vedd észre, hogy csak kihasznál, játszik veled, és így csak rosszabb lesz. Ha ezt te zárod le, akkor Ő veszített!

31/f

2013. jún. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Utolso és milyen ideilő befejezés kellene?
2013. jún. 20. 17:22
 20/28 anonim ***** válasza:
90%
Véletlenül nem barnabőrű a kiscsaj?:)
2013. jún. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!