Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem bírom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem bírom ki.15/Autista fiú

Figyelt kérdés
Egy lány mindenki előtt eljátsza hogy szeret és amikor ketteseben vagyunk pofozgat.Kihasználja az informatikai tehetségem és azt is hogy Autista vagyok és hogy félek elmondani másoknak hogy mi történik.Amikor osztály kirándulás volt és azt kérte hogy a hátamon vigyen és mindenki elött eljátszotta hogy mennyire szeret és közben rugdosott és tépkedte a hajam de én nem tudtam mit csinálni.Ha válaszoltok nevet is és kort is írjatok!

2013. jún. 20. 15:55
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
de
2013. jún. 21. 12:15
 22/28 GrimmjoWwW ***** válasza:
95%
há hiperpigmentált :'DDDD akkor bocsi rosszul fogalmaztam.. ne megüsd.. :D hanem lődd le :D
2013. jún. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 szamo77db ***** válasza:
Ez a lány bohócot csinál belőled, közben pedig jót mulat ő is és az osztály is rajtad. Tudom, milyen rossz érzés az, amikor csalódunk valakiben, mégis azt mondom, nagyon gyorsan rúgd ki! Először nagyon fog hiányozni, de szépen lecseng majd ez a rossz érzés!
2013. jún. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Szia.

Te sajnos ezt a dolgot nem fogod tudni egyedül megoldani egyedül!

Pontosan az autizmusod miatt kerültél ebbe a csapda helyzetbe. Sajnos a lány teljesen kihasznál, és visszaél az autizmus okozta "szociális vakságoddal". Egy neurotipikus ember már az elején észre vette volna a lány szándékait.

Javaslom kérj segítséget valakitől (legjobb lenne a szüleidtől) akit régóta ismersz és bízol benne.!


48/F (autista kisfiú édesapja)

2013. jún. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
0%

hagyjátok szegényt, lehet hogy ő, mint autista nem tudja mi az a sado-mazo. :D

szerintem se vagy autista, kamu

2013. aug. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
0%

Te nem autuista vagy, hanem GYÖKÉR!

Autista ember nem ilyen. Még ha csak funkcionális autista is vagy, akkor is bűzlik ez a kérdés!



A válasz számomra 1000000%-ban hasznosnak tűnik.

2013. aug. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Verd meg. És ne aggódj nem csinálhatnak veled semmit ha megvered. Hidd el, tapasztalatból tudom.

Ha ez nem jön be, szólj egy tanárnak, esetleg szólj valakinek hogy szóljon egy tanárnak. Vagy mond el a szüleidnek, és kérd meg őket hogy beszéljenek valakivel.


14 éves lány

2014. ápr. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Beszelgethetnenk? Szerintem en is autista vagyok, talan segithetnek neked.
2014. júl. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!