Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire anyagiasak a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire anyagiasak a nők?

Figyelt kérdés
Eddig én is kételkedtem benne, de ma hallottam egy döbbenetes beszélgetést, amikor egy buszon utaztam. Két barátnő beszélgetett, feltehetően a pasijaikról volt szó. Egyszerre csak arra figyeltem fel, hogy az egyik kérdezi a másiktól, "hogy bejön neked külsőre XY? Erre a másik azt válaszolta, hogy őszintén szólva nem, de ő az egyedüli pali az ismeretségi körömben, aki el tud tartani, van saját lakása, autója." Még mindig a hatása alatt vagyok ennek, ja és még mielőtt jönnétek ezzel, nem kisebbségiek voltak a lányok!

2013. jún. 23. 21:39
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
40%

Annyira imádom amikor vkinek van 1-2 tapasztalata ebben a témában és akkor már rögtön rávetíti mindenkire, és mikor vki más lehü lyézi és elküldi a pi tsába(kissé éles stílusban) mert normális emberhez nem méltó módon,szokás szerint általánosít (ami kimerül abban hogy minden nő ilyen, azért mert,csak. )Akkor jön a többi re.ardált nagyokos(lásd.17,19komment) és tovább süketelnek.

Arra baromi kíváncsi lennék h hol/hogyan próbálnak ezek csajozni.-báró.

2013. júl. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
59%

10 lányból 8 házat és autót akar. Meg, hogy a pasi teremtse elő ezeket. Arra hivatkozva, hogy "anyagi biztonság". A nagyszüleim szegényesen éltek, de baromi szerelmesek voltak egymásba. És valahogy mégis boldogok voltak. És, ha egy "anyagi biztonság" tipusu csaj. Vagy a szegény, de szerelemmel teli életet kell választanom. Akkor az utóbbit választom.


"Nem kell más csak szerelem" (John Lennon)

2015. febr. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
40%
Elnézve a pàrokat,legtöbb esetben csak az anyagiak számíthattak. Összeállnak bármilyen hájas, puhatestű,kopasz, cigó, bunkó bárkivel - ha van pénz. Persze van akinek a pénz mellé fontos a megjelenés,műveltség,iskolázottsàg. Régebben mindez a bombázók kivàltsàga volt, manapsàg màr egy átlagos nő,aki facebook lájkoktól megrészegedetten, önelégükten billegeti a hátsóját , ugyanúgy megkövetelheti. Persze vannak még az alsó, alsó-közép kategóriában,akiknek nem szâmít semmi (kövérek, rondák),de ők rendszerint nem is nagyon kellenek csak max.néha üríteni.
2017. aug. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!