Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen igazságtalan az élet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen igazságtalan az élet?

Figyelt kérdés
Nem lenne sokkal egyszerübb ha nekünk nőknek a védekezés mellet nem kéne rettegnünk attól, hogy teherbe esünk?mert az az x% ott van akkor is ha mindent helyesen használunk gondolok itt óvszerre,tablettára stb....Miért ilyen igazságtalan az élet?miért nem lehetünk akkor terhesek ha úgy érezzük késszen állunk rá?
2009. okt. 14. 06:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
6%

na mi van,bekaptad a legyet?

ilyen az elet...ha dugsz terhes leszel elobb utobb....ez mar csak ilyen igazsagtalan.a kan meg fizethet 18 even keresztul.

2009. okt. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
8%

"kiveteted a véletlenül összekapcsolódott ivarsejteket.(ami ugyanúgy nem gyilkosság mint azt megakadályozni hogy egyáltalán találkozzanak)"

Ezzel messzemenően nem értek egyet. Megakadályozni a találkozást valóban nem az, de ha egyszer létrejött, onnantól az egy emberi lény, akit elkaparni gyilkosság (ugyanúgy, mint a tojást megenni. De azzal együtt lehet élni).

Pontosan ez az a hozzáállás, ami miatt felelőtlenül qrnak orrba-szájba az emberek, lefosva a következményeket.


A r*banc meg, aki ezzel zsarol, eltakarodhatna a föld mélyére... Főleg hogy "kell a lóvé abortuszra". Nem, abortuszt nem csinálunk, vállaljuk a döntéseink következményét, bmeg!

Főleg, hogy ezt elintézhetik az "apaállat" beleegyezése nélkül is. Nem csak "ők is izgulnak", hanem övék is a gyerek, éppen annyira, mint a nőé....

Na, hitvitát félretéve, nagyon sajnálom, hogy becsúszott neked, de nem igazán értem, miért, vagy inkább kitől kérdezed ezt...

(Ezt a kérdést én is felteszem, kb hetente ötször, de csak az égnek címezve)

2009. okt. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
7%

Ja, és olyan nincs, hogy valakinek sehogy nem lehet gyereke. Létezik örökbefogadás is.

"Se la vie" : Jóember, ha már mérhetetlen cinizmussal osztod valakinek az észt, akinek át sem tudod érezni a helyzetét, legalább írj helyesen...

18F,előző voltam (23:48)

2009. okt. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Olvass utána barátom, mert pontosan így írják a hogy én leírtam, elsőre. Teszem hozzá nem kicsit vagy hülye, mert pontosan úgy írtad le te is ahogy én, legközelebb próbálj előbb egy kicsit gondolkozni, aztán nyisd csak ki szád.
2009. okt. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Szerintem tartsd meg!

Ahol te felnőttél ott ő is fel fog nyugi majd a nagyszülők meg a párod segít! 18 évesen már nem leszel olyan nagyon fiatal hozzá! Majd megoldjátok énis ebbe a cipőbe járok igaz 27/F de egyáltalán nem bánom csak vigyázz rá nagyon!

2009. okt. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ja az előző vagyok 9 hónap múlva készen fogsz állni!
2009. okt. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
12%

" igaz...nem ti estetek teherbe fogamzásgátló mellet 17.5 évesen....."


Nem tetszik? Nem kell szexelni!

2009. okt. 16. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
35%

Így van jó sok fasz*ságot írt itt mindenki!!!!!


Igenis IGAZSÁGTALANSÁG!!!!! Egy gyerek nagy felelősség és nem kellene 17 évesen nemi életet élni!!!! Pont ezért!!!

Igaz, hogy nem lenne szex a fiatalok között, a fiúk se du*nának, Ugyanis sokszor NEM IS A LÁNY AKARJA A SZEXET!!!!

Én bizony 25 éves koromig nem szexeltem és nem bántam meg!!!!! A fiúim nem tudtak megdugni . Mert én nem akartam, mert nem kockáéztatok terhességet, de még egy abortuszt se!


A szívás a gyerek miatt a nőre hárul!!!!

A gyerektartás az meg minimum, a fiúnál, mivel ő is akart du*gni, nem?

Ők is vállalják a felelősséget!!!!


Nekem nem hiányzott a szex, mert elvoltam masztival is:-)))


Sajnos kedves kérdező, igazad van, nagyon igazad van, hogy a teherbe esés egy qrva kiba*szás . Az. A meddőség is az, de az nem olyan nagy, mert gyereket lehet mesterséges megtermékenyítéssel is csinálni!Ha meg nem ott az örökbefogadás.

Sajnos a mai élet nagyon szabados, és régen sokkal komolyabban vették a párkapcsolatokat és a szexet nem szórakozásnak vették!!!!

Esetleg csakis házasságban, mert ott gumi és fogamzásgátló mellett is teherbe eshet a nő, nem baj, mert házas. De így, a laza kapcsi és az egy éjszakás fasz*ságok mellett nagyon rossz.

Sajnos a szexet szórakozásnak veszik és ebből van a baj. Legyen szórakozás, de akkor azt házasságban, vagy felelősségteljes párkapcsolatban, és nem így ahogy manapság csinálják.

L/27

2009. okt. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
43%
Nagysz.rt kib.szás, ez az ÉLET. Ha ezt ugy fogjátok fel, hogy kib.szás veletek szemben, ott nagy baj van...
2009. okt. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Szóval a tojást megenni gyilkosság? Jézusom, nem tudom tudod-e, te barom, hogy a tojás önmagában csak egy petesejt, és nem olyat eszel meg, ami meg van termékenyítve. Amúgy mennyivel emberibb egy kis sejtcsomó mint mondjuk egy kifejlett majom? Ha a majmot megölöd (mert mondjuk kell a levesbe) az mégsem gyilkosság.
2009. okt. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!