Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek végre hogy felfogja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek végre hogy felfogja?

Figyelt kérdés
Több éve vagyunk barátok, már az elején közöltem vele, hogy részemről csak barátság, meg is egyeztünk. Mostanában olyanokat írogatott, hogy jó lenne veled lenni, stb… én erre megint mondtam neki, hogy nem tudod felfogni, hogy semmi sem lesz köztünk, mert már megbeszéltük? Ő erre gyerekesen ezt mondta: És te nem tudod felfogni, hogy nem akarok veled járni? Miközben pár hete szerelmet vallot, rózsát adott, és egyéb ajándékokat.Melyeknél mondtam neki, hogy többet ne merjen adni. Ha keveset beszélünk, az neki nem jó, szeretné ha sokáig beszélnénk, de én dolgozok, hulla fáradt vagyok és szeretném magam kipihenni, sokszor alig győzöm lekoptatni skype-ról is. Ha ismerkedek valakivel, akkor már dühöng. Volt mikor rossz volt a kedvem, és betörte az üvegablakjukat. Ja, és minden valószínűséggel ezt is elolvassa, mert tudja, hogy fent vagyok ezen az oldalon, és átnézi az összes kérdést, vajon tettem-e ki valami kérdést.
2013. jún. 26. 08:46
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Már egy ideje azon vagyok. De nem akarom, hirtelen, nehogy valami hülyeséget csináljon.
2013. jún. 26. 10:22
 12/13 anonim ***** válasza:

"Ami elérhetetlen, az ellenállhatatlan."


"Mindig az kell, ami nem lehet az övé."

2013. jún. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Fúú, akkor megnyugodtam, nálam biztos nem ez van, és sosem hazudtam, nem kellett csalódnia bennem, ráadásul ismerem személyesen is, sokat beszélgettünk. Talán ezért nem akar leépíteni, mert mindig jól bántam vele, barátnak így jó vagyok, de nekem ez meg kevés...
2013. jún. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!